REKLAMA

Jak probíhal druhý den ELLEphorie  

REKLAMA

 

Dnešek jsme zahájili ve velkém stylu, jelikož se naším prvním hostem na pódiu stala Taťána Gregor Brzobohatá, která prozradila svůj tajný recept na nestárnoucí půvab. Ester Tesaříková a Linda Rudolf z Líčírny ukázaly, že i s organickým make-upem jdou dělat opravdová kouzla, která zvládnete během několika málo minut a Katka Podrazká naučila všechny přítomné, jak účinně zabojovat s prvními vráskami. National make-up artistka Lancôme Jana Lhotková poradila, jak se starat o pleť v zimním období, a poté jsme si vyrobili pár šumivých koupelových beauty bombs! Udělali jste také korekci našeho odličovacího a pečujícího pleťového rituálu a naučili se produkty, které máme doma, konečně používat správně a zapátrali jsme po tom, v čem tkví nynější popularita korejské skin care. Ján Molnár nám i dnes představil glamour účes, který zvládnete i doma setkali jsme se osobně i s Not so funny Anny. Poté jsme si připomněli, že krása vychází zevnitř a zjistili jsme, které doplňky stravy jsou pro nás nejvhodnější.  

 

 

Stále vám nepřijde program dostatečný? Potom rádi uslyšíte, že jste si udělali také nehty, Bé Hà Nguyen nám prozradila, jaký je její “to go” make-up na party a Martin Loužecký nás naučil, že i “messy hairstyle” dá docela zabrat. Ovšem zabrat nám dal i “no make-up make-up", po kterém tak toužíme a lekce face jógy.  

Samozřejmě jsme opět, kromě jiného, navštívili mnoho stánků s kosmetikou a wellness. Získali slevy i vzorky, které si nás získali a chvíli jsme se i stihli kochat nádherným výhledem ze čtvrtého patra Máje s dobrým jídlem a pitím v ruce.

Co nás ale čeká zítra? Slavnostně přísaháme, že již od zítra se vzdáváme sladkého, protože nás funkční lékař MUDr. Jan Vojáček přesvědčí k tomu být @cukrfree. Jelikož covidová čísla stále stoupají naučíme se něco o skin care a make-upu pod rouškou. Upravíme si obočí a zjistíme, jaké jsou aktuálně nejúčinnější složky v kosmetice. Zabojujeme s akné v dospělosti i s vypadáváním vlasů a popovídáme si s Andreou Kalousovou.  

Chcete všechno tohle zažít na vlastní kůži? Vstupenky na nedělní den můžete získat již od 100 Kč! 

Navštivte ELLEphorii - jedinečný event pro všechny beauty lovers, kde můžete načerpat inspiraci, získáte povědomí o novinkách i stálicích ze světa krásy a potkáte se s influencery z Čech i Slovenska. Naše pozvání na akci přijaly top beauty značky a vy se tak můžete těšit na jejich opravdu zajímavý a intenzivní program! Naučíte se, jak být ještě krásnější uvnitř i navenek, a to o víkendu 22.10. - 24.10. v Praze v obchodním domě Máj ve čtvrtém patře. Těšíme se na vás! Chcete vědět více? Sledujte naše webové stránky www.ellephoria.cz. Vstupenky můžete zakoupit na goout.cz nebo přímo na místě. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA