Numeroložka Monika Ben Thabetová: čísla určují náš vzhled i charakter

Říkáte, že pomocí numerologického rozboru lze zjistit vše o osobnosti a životě člověka. Děláte si tyto rozbory na každého, kdo vám vstoupí do života, abyste věděla, s kým máte tu čest?

Ano, dělám, a když se stane, že to z nějakého důvodu nestihnu nebo se mi k datu narození nepodaří dostat, stačí mi podat dotyčnému ruku a podívat se mu do očí. Vždy cítím, jakoby se kolem něj rozvinulo energetické pole ve kterých se proplétají čísla, napojím se a vytáhnu si z něj, co potřebuji vědět. Pak můžu vést konverzaci tak, aby byla co nejpřínosnější pro obě strany.

Ovlivňují naše čísla i náš vzhled? Je už ve chvíli našeho narození jasné, jak budeme vypadat, jestli budeme krásní?

Touto otázkou jste mě mile překvapila, protože mi ji ještě nikdo nepoložil. Co znamená být krásní? To je přece relativní. Ano, datum narození nám může vyjevit nejen charakterové rysy, ale i fyzické charakteristiky. Prozradí nám také, zdali bude mít daná osoba například tendenci k nadváze nebo naopak vyšší předpoklady k atletické postavě.

Někteří lidé jsou výjimeční, někteří plují s davem. Myslíte, že kdyby lidé znali svá čísla a věděli, kam v životě směřovat a kdy se do toho pustit, že by mohl být úspěšný každý?

Nad tím přemýšlím skoro denně. Myslím si, že ne všichni lidé jsou připraveni být úspěšnými. Mnozí se raději schovávají právě v davu a nebo ještě hůř, izolují se doma, aniž by se za celý život projevili. Nebo se stanou kopií nějakého svého vzoru nebo idolu a tím kompletně smažou vlastní identitu. Je to velká škoda, protože každý je něčím výjimečný. Jsem přesvědčená, že kdyby lidé věděli kdy a s čím začít, bylo by na světě mnohem více usměvavých a spokojených tváří.

Mohlo by se vám líbit

ELLEphoria: Co v sobě ukrývá letošní Beauty Bag?

Třídenní beauty jízda s luxusními kosmetickými značkami, beauty experty, známými tvářemi, influencery a s redakcí ELLE se blíží! Festival krásy ELLEphoria vám nabídne to nejzajímavější ze světa krásy, péče o tělo i mysl a kosmetických novinek. Čekají vás debaty s hosty, workshopy a představení beauty produktů vašich oblíbených značek. To ale není všechno – na majitele ELLE Beauty Ticket čekají balíčky v hodnotě přes 10 000 Kč. Na co se nejen v nich můžete těšit?
elle.cz
Lze to, k čemu nás naše čísla předurčují, změnit nebo je to něco jako naše DNA a nedá se s tím hnout?

Vždy si můžete vybrat, jak naložit s čísly vašeho data narození. Když víte, co si z něj můžete vzít, prožijete život v uvědomění a naplno. Když to ale nevíte, budete životem proplouvat ve stylu pokus omyl a neustále se divit, kde se stala chyba. Takže moje odpověď zní: ano, dá se s tím hnout...

Stalo se vám už někdy, že jste se ve svém rozboru zmýlila?

Musím poněkud neskromně říci, že ne. Vždy poslouchám, co mi čísla říkají, a ta se nikdy nepletou.

A jaký byl naopak váš největší úspěch?

Úsměvy, světýlka naděje v očích a navrácení síly a chuti do života, ale i osvobozující slzy mých klientů. Každý má svůj sen nebo cíl a když ho lidé dosáhnou, považuji to za úspěch, ne můj, ale rozhodně společný. Velmi ráda vzpomínám na projekt obnovy kláštera, kde jsem čísla používala k tomu, aby dotyčná klientka získala granty na jeho rekonstrukci. Povedlo se a první zrekonstruovanou část jsme inaugurovali už letos v létě.

Mohlo by se vám líbit

Pavlína Pořízková: Znovu 20? Fu*k no!

Ikona modelingu Pavlína Pořízková ve svých 58 letech vrací hlas ženám, které nejsou vidět a slyšet. Také dává nekompromisní lekci good ageingu a vypráví, proč je dobré brečet na Instagramu. Popovídaly si s ní šéfredaktorka Thea Prokop a redaktorka Anna Machová.
elle.cz
Dá se podle čísel najít také láska? Zjistit, který vztah je předem určený k záhubě a který bude klapat?

Lásku není třeba hledat, ta pravá zpravidla přijde sama. Čísla nám mohou prozradit období, kdy se objeví. Nemyslím si ale, že existuje záhuba. Zastávám názor, že vztahy nemají začátek a konec, ale že procházejí neustálou změnu. Jakou, záleží na těch dvou. Když znají vzájemný význam čísel dat narození, mohou dosáhnout plnohodnotného vztahu. Ale bohužel tomu tak vždy není. Ukažte mi jeden pár, kde jsou oba připraveni pochopit partnera opravdu do hloubky a třeba i zajít na konzultaci k numerologovi? Většinou přijde vždy jen jeden a snaží se vztah zachraňovat. Jenže pár je přece o dvou lidech.

Mohou čísla také poradit, jak bychom se o sebe měli starat, abychom byli zdraví a krásní? Například jaký druh pohybu nebo péče nám bude prospívat?

Rozhodně ano, mohou nám poradit jaký sport nám nejvíce svědčí, jakého jídla se vyvarovat, jaký druh hudby nám nejvíce prospívá, nebo která barva nám v daném období dodá více harmonie. Víte, myslím si, že i krása je o vibracích a energii. Čísla vibrují stejně jako lidské tělo. Když mu tedy vědomě poskytneme, co mu radí čísla, začne rezonovat a tato pozitivní energie jej rozvibruje natolik, že zvenčí bude vnímána jako oslňující krása. A po té přece každá žena v koutku duše touží.

Numeroložka, osobní koučka a autorka knihy Tajná moc čísel, vystoupí na festivalu krásy ELLEphoria v sobotu 4. 11. Na stagi se na ni můžete těšit od 14:30 do 14:50, komornější masterclass pro zájemce povede od 15:30 do 16:10. Přijďte se od Moniky Ben Thabetové dozvědět více o fascinující moci čísel!

ELLEphoria
Mohlo by se vám líbit

Jak si nastavit ideální pitný režim?

Automatický zvyk, který se stane rutinou. Tak moc bychom si přáli pravidelně cvičit, pít, pečovat o sebe. Toužíme, aby to pro nás bylo automatické jako čištění zubů. Jde to a nemusíte se do ničeho přehnaně nutit. Stačí na onen návyk jít podle následujících kroků.
elle.cz

Zdroj: autorský rozhovor