Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 6. května: Býky čekají nové šance, Lvi možná utrpí ztrátu

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Šťastná náhoda stojí při vás. A také Mars, vládce vašeho znamení, který právě do Berana vstoupil. Bude vás nabíjet velkou silou a chutí poprat se s celým světem. Starší se budou cítit jako za mlada a ti mladí jako hvězdy akčního filmu. Jen si nic neodepírejte, tento týden, a po něm ještě několik dalších, patří vám! Seznámíte se se zajímavými lidmi, proto by bylo dobré chodit do společnosti, ovšem největší štěstí a radost vás potká při sportu. Tak se vydejte třeba na tenis nebo si zaplavat do bazénu.  

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ve vašem životě nyní zvítězí kvalita, osud podrží nad vámi svou ochranou ruku a povede vás k budoucímu štěstí, spokojenosti a k radosti. Toto novoluní a všechny tyto dny máte vesmír na své straně. Nebojte se proto jít i do rizika, pravděpodobně na něm hodně vyděláte. Vydejte se sebevědomě na úřady i do společnosti. Tvařte se, jako byste všechno znali nejlépe. Nezapomeňte také na humor a vlídné slovo.

 • Pokud byste chtěli se sebou udělat něco, co by vaše zdraví, kondici nebo celkovou odolnost vůči nemocím vylepšilo, pak je ta správná chvíle.
 • Chcete nového partnera? Pak se dobře rozhlédněte. Je možná blíž, než si myslíte.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Štěstí vám přeje, už vidíte, jak se k vám Jupiter, planeta štěstí, blíží a spolu s ní hodně pozitivních změn a radosti. Lidi vás budou milovat a budou pro vás dělat maximum. Najde se dost ochotníků, kterým hravě přenecháte část svých povinností, a to jak v zaměstnání, tak doma. V osobním životě vás čeká milé překvapení. Je však zapotřebí vyjít štěstí vstříc. A to vy umíte, milujete změnu a dobrodružství. Pokud se pokusíte využít všechny šance, úspěch vás nemůže minout.

 • Držte se přísloví, že odvážnému štěstí přeje. Házejte udičky všemi směry.
 • Myslete ale také trochu na své zdraví, zejména procházky přírodou vám prospějí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Situace se bude tyto dny zlepšovat, to, co se zdálo dosud neřešitelné nebo bylo velmi komplikované, se jako mávnutím kouzelného proutku změní. Ledy se protrhnou a nabídky se pohrnou samy jako zázrakem. Nebojte se přijímat všechno, však ono se to samo postupně vyselektuje. A vy nebudete za toho, kdo odmítl práci. Bude vhodná doba k tomu nasadit vysoké pracovní tempo a dohonit všechny své resty a prosadit i nemožné.

 • Skvělá doba je na podepisování smluv a finanční transakce. Také na dobrý prodej či nákup.
 • Nenechte se pouze citově vydírat někým, kdo by se na vašem úspěchu rád přiživil.

Velký horoskop pro znamení Berana: láska, finance i zdraví podle hvězd

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Můžete očekávat nepříjemnosti v zaměstnání nebo v rodině. Tyto dny nebudou pro vás dobré, patříte mezi ty nešťastníky, na které bude mít spadeno pech. Nemůže být dobrý čas zkrátka pro všechny. Zachovejte hlavně klid a nenechte se vyprovokovat. Znáte se, pak by všechno lítalo a nadělali byste velké škody. Hlavně sami sobě. Změňte vždy téma rozhovorů a ukončete diplomaticky každý nesvár. Tím si připravíte lepší pozici k dalšímu jednání.

 • Právě teď se musíte na problémy mnohem více koncentrovat a jednat velice uvážlivě.
 • Hlavně nedělejte nyní žádné změny. Nebyly by dobré, i kdybyste si byli maximálně jisti.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Konečně pocítíte nesmírnou úlevu, jako by vám spadl kámen ze srdce. Něco důležitého rozhodnete, něco, co vás dlouho trápilo a bralo vám sílu a chuť do života. Asi nebylo lehké takové rozhodnutí udělat, ale nakonec budete rádi, že jste se pohnuli z místa. To, co v tyto dny uděláte, začnete a rozhodnete změní váš budoucí život. Také Venuše jako planeta lásky přihodí nějaký ten dar osudu, abyste se cítili milováni a šťastní. Váš příjemný pocit, se kterým budete tyto dny vstávat, zvýší i nečekaný finanční zisk.

 • Nepřepínejte jen své síly a neplýtvejte jimi na podružné úkoly. Stále nejste zcela ve formě.
 • Oporu hledejte u dobrých přátel a hlavně nezanedbávejte soukromý život a svoje zdraví.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Není planeta, která by vás vytáhla v tento čas z potíží, musíte prostě přežít! Nejlepší by byla pozice mrtvého brouka, zalehnout na krovky a nehýbat se – a čekat, až přijde vhodnější doba. Už to nebude dlouho trvat. Už se vysvoboditel Jupiter blíží do postavení, ve kterém vám podá pomocnou ruku. Toto novoluní a tyto dny to ale ještě nebudou. Navíc nastoupil Mars do Berana a z této své pozice vám ještě zatopí. Tak se raději nepouštějte do nejistých vod. Nezdržujte se ani v zaměstnání déle, než to je nezbytně nutné. Večery seďte raději doma.

 • Mějte se na pozoru před těmi, kteří vám nepřejí.
 • Nesnažte se tyto dny nic měnit nebo dělat důležitá rozhodnutí. Můžete se ale už připravovat a plánovat. To vám udělá dobře na duši.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Tyto dny vám ukážou na všechny chyby a prohřešky, kterých jste se dopustili. Bude třeba se s nimi poprat nejen v tomto týdnu, ale i v těch následujících. Nejlépe byste udělali, kdybyste se obrátili na odborníky. To znamená, že nebude dobré se léčit bylinkami, pokud máte zdravotní problém, ale běžet okamžitě k lékaři. Pokud máte podepisovat smlouvu, dojděte si s ní k právníkovi. Patříte mezi ohrožená znamení, která by si měla dávat pozor na změnu.

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Není třeba se ničeho obávat. Nikde nehrozí jediné nebezpečí. Sice na vás nečekají ani žádné velkolepé dárečky osudu, ale to nevadí. Budete se ubírat klidně svým životem bez překvapení. Trochu nuda, ale pořád je to lepší, než jobovky. Zdravím jen pokvetete, protože Mars v Beranu, který vládne fyzické síle, je v příznivém postavení. Rozhlédněte se kolem, zda vaši pomoc nepotřebuje někdo ve vašem okolí. Byli byste za hrdinu a určitě se vám dobrý skutek vrátí. Můžete se vrhnout do zdokonalování těla, to vás posílí i psychicky..

 • V těchto dnech se vám může podařit vyřešit vztahy. Případné krize zaženete. Jděte na to s humorem.
 • Dívejte se dobře kolem sebe a poslouchejte, co si lidé špitají, krouží kolem vás zajímavý nápad.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jako byste dostali oslíka, otřes se! Odněkud se přihrnou buď peníze rovnou nebo lukrativní práce, která bude náplastí na případný finanční nedostatek. Nebojte se přijímat nabídky a hlavně se seznamovat s novými lidmi. Čeká vás výrazné zlepšení dosavadní situace. Možná byste si mohli zkusit i vsadit, takto výjimečně dobrá konstelace vám může přihodit i zajímavou výhru. To ale není všechno, i v lásce se vám bude dařit. Nezadaní mohou očekávat konečně objekt, který bude stát za hřích.

 • Využijte konstelace také k tomu, abyste si zlepšili své zdraví. Pokud vás čeká lékařský zákrok, hodně vám pomůže.
 • Ideální dny jsou k svatbě nebo k zplození potomka. Také nákup nemovitosti by se vydařila.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máte před sebou náročné rozhodnutí, to, co se bude dít ve vašem životě teď, vám nadělá těžkou hlavu. Neklidné dny přinesou noční můry a možná i nějakou tu probdělou noc. Staré potíže vyplavou na povrch a budou se snažit vám znepříjemnit život. Budete zatlačeni do kouta, dejte si pozor, abyste se nerozhodli unáhleně. Ve vztazích to bude drhnout, nepropadněte výbuchům vzteku a také odnikud neutíkejte s bouchnutím dveří. Snažte se vyhnout jakékoliv změně.

 • Vsaďte na laskavost, buďte vlídní a usměvaví, nebo se se zlou potážete. Následky budou fatální.
 • Nebezpečná konstelace může přinést úraz nebo zhoršení zdraví.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Čeká vás dořešení starých problémů a pozitivní vývoj zejména citových záležitostí. Nezadaní mohou očekávat nový perspektivní vztah a ti, kteří se nemohli dosud rozhodnout, těm se podaří své vztahy vyřešit. Práce vám půjde též od ruky. Je vhodná doba požádat o zvýšení platu nebo o lepší pracovní pozici. Vhodný čas je k velkým finančním investicím, nákupům nebo prodeji. Zesílená bude také intuice na sázení a hazardní hry. Vydařit se mohou i riskantní aktivity ve financích. Dny přejí revoltě v zaměstnání a velkým změnám. Prostě budete tento týden miláčky Štěstěny.

 • Pokud máte políčeno na partnera svých snů, pak seberte odvahu a udělejte první krok!
 • Už jste dlouho neudělali experiment ve svém vzhledu? Jděte do toho teď. A buďte originální! Budete k zulíbání.

7 znamení, kterými vám andělé chtějí něco sdělit

elle.cz

Zdroj: Autorský článek