Přejít k hlavnímu obsahu

Květnový úplněk patří mezi nejintenzivnější. Co od něj očekávat?

Čeká nás jeden z nejintenzivnějších úplňků

Nejvíce květnový úplněk pocítí lidé narození na rozhraní Býka a Blíženců. Ti vysloveně poženou k řešení problémů a také k prosazování svých plánů. Tito zrozenci budou aktivní a bojovní, mohou si mnoho v tento čas vyřešit a prosadit. Oslabení budou naopak ti, kdo budou v tento čas omámeni Měsícem, který se bude nacházet ve druhé polovině Štíra a první polovině Střelce. Tito zrozenci se mohou cítit skutečně jako náměsíční. Proto pro ně nebude dobré podnikat cokoliv, co je náročné na koncentraci a soustředění. Na pozoru před tímto úplňkem by se měli mít ti, kdo se narodili na rozhraní Lva a Panny, Štíra a Střelce a také Vodnáře a Ryb. Také bude moudřejší ustoupit a nenechat se vtáhnout do žabomyších válek. Nejlepší bude pozice mrtvého brouka, proto zachovejte klid a chladnou hlavu. Emoce budou vaším nepřítelem!

Komu bude úplněk přát?

Z tohoto úplňku mohou hodně vytěžit ti, kdo se narodili na rozhraní Raka a Lva, Panny a Vah, Kozoroha a Vodnáře a také Ryb a Berana. Jim půjde vysloveně voda na jejich mlýn. Mohou si dokonce dupnout nebo bouchnout do stolu. Nikdo jim nedokáže vzdorovat a cokoliv odepřít. Toho by měli využít. 

Horoskop od 20. května: Váhy ať šetří síly, Ryby naopak zrychlí tempo

elle.cz

Jak na tom budeme během dne? Které hodiny květnového úplňku budou příznivé a které naopak mohou přinést problém?

Ve středu večer od 17. do 24. hodin bude čas vhodný k rodinnému posezení. Pokud se vypravíte do společnosti, můžete očekávat nečekaný vývoj událostí, který se vám postará o komplikace. Jedině ti, kterým tento úplněk přeje, se mohou dočkat příjemného překvapení a zajímavé nabídky osudu, ať už se bude jednat o pracovní příležitost, nebo o úžasný objekt v posteli.

Od 24. do 8. hodiny ve čtvrtek bude doba vhodná k nasazení pracovního tempa, nebo dokonce ke sportu. Počítejte s tím, že se asi v klidu nevyspíte. Pokud budete ponocovat, koukat do stropu a přemýšlet, pak vás může osvítit zajímavý nápad, nebo dokonce políbit Múza. Zejména pro umělce to bude tento čas plodný a úplněk nadějný, který by jim mohl přinést inspiraci a nápad.

Ve čtvrtek od 8. do 16. hodiny bude mít úplněk největší sílu a bude doslova cloumat našimi životy a emocemi. Pokud vášeň ke své práci potřebujete, pak si možná prosadíte svým temperamentem i nemožné, buďte ale opatrní, pokud potřebujete ke své profesi tvář profesora, tak byste si mohli pořídit pořádnou ostudu. Nebude čas vhodný k jednání na úřadech a na policii. Pozor zejména za volantem, pokud vás budou kontrolovat.

Ve čtvrtek od 16. hodiny do 24. hodin očekávejte velké napětí, které ovládne všechny. Pokud přijdou nečekané komplikace na cestách nebo v tom, co jste si po práci naplánovali, nenechte se ovládnout vztekem a netrpělivostí. Ve výhodě budou ti, kdo mají talent na improvizaci. Pozor na ztráty! Nebudou to zloději, ale vaše zapomnětlivost, co vám nadělá nejvíce vrásek a starostí.

V pátek od 0. do 8. hodiny vás nejspíš potrápí ještě úplňková noc, citliví jedinci si asi v klidu nepospí. Mohou je trápit noční můry a podivné aktivity ve snech. Ti šťastnější mohou naopak prožít ve snu úžasný mejdan nebo dokonce vášnivé milování. Možná z toho budou pak žít několik dní.

Pátek od 8. hodiny do 16. hodin pocítíte rychlé zklidnění rozdováděných aktivit a také zklidnění vztahů. Můžete se dočkat i zajímavých nabídek na vydařený víkend. Neodmítejte je. Sobota a neděle by se měly vydařit!

Horoskop na květen: Panny ať nic neodkládají, Blíženci budou plánovat

elle.cz

Zdroj: autorský článek