Přejít k hlavnímu obsahu

Listopadové novoluní: Na nebi zavládne obávaný krvavý měsíc plný změn

Temných nocí před novoluním se naši předci obávali více než úplňků. Věřilo se, že v tu dobu řádí zlo a daří se černé magii. Rychlost a dramatičnost změn posílí blízkost Marsu, který je stále ve znamení Štíra, kde je mocný a hlavně nebezpečný. V těžkém aspektu na Saturn přináší toto novoluní další nebezpečí. Konstelace se velmi podobá pátku 13. listopadu 2015, kdy se odehrál teroristický útok v pařížském klubu Bataclan. Svět bude v tyto dny ohrožený. Nebude dobré pohybovat se v místech, kde se koncentruje velké množství lidí. I když patří Čechy stále mezi nejbezpečnější země na světě, opatrnost bude na místě!

Horoskop od 6. listopadu: Rakům se splní sny, Vodnáři se nesmí unáhlit

elle.cz

Obávaný krvavý měsíc

I když bude Měsíc v dramatickém postavení vůči ostatním planetám – zejména vůči Uranu a Saturnu, což je klasická úrazová konstelace a ne nadarmo se mu proto říká krvavý, Venuše jako planeta lásky, přátelství a laskavosti prochází znamením Vah, kde je silná. Ať se tedy stane cokoliv, posílí to naše vztahy, také zesílí touha pomáhat druhým a držet pospolu. Láska bude mocná a hodně zlého od nás dokáže v tyto dny odvrátit!

Nejvíce ochrání Venuše samotné Váhy, dále Blížence a Vodnáře. Zejména Vodnáři to budou potřebovat, protože ti se mohou dostat do velmi rozbouřených vod. Velké nebezpečí hrozí samotným Štírům, kterým se mohou jejich vlastní činy vymstít a obrátit se proti nim. Nebezpečí nečekané změny nebo dokonce úrazu hrozí Býkům a Lvům. Na tyto dva dny by si ale měli dát pozor raději všichni, nebudou rozhodně dobré a jak se říká: Když se kácí les, létají třísky! Tak aby vás některá z nich nezasáhla.

Horoskop na listopad: Panny zavalí práce, Blížence přemohou radovánky

elle.cz

Které hodiny listopadového novoluní budou příznivé a které naopak mohou přinést problém?

V sobotu od 17. hodiny do 6. hodiny ranní v neděli by většina z vás mohla spát dobře. Jen velmi citlivé jedince mohou potrápit děsivé sny, protože budou vnímat blížící se nebezpečí. Pokud vás pronásledují noční můry a čekáte těžkou noc, dejte si večer čaj z kozlíku lékařského nebo aspoň meduňku. Skvělé je též teplé mléko s medem.

Neděle od 6. hodiny a 13. hodiny odpočívejte. Dopřejte si příjemný nedělní relax, práci dělejte jen lehkou a nenáročnou na pozornost. Nelezte po výškách a nenechte se vyprovokovat k hádce.

Od 13. hodiny do 19. hodiny nasaďte příjemnou procházku podzimní přírodou, žádné náročné sportovní aktivity. Pozor na jízdu na kole nebo na řízení auta. Čas nebude vhodný na řešení rodinných záležitostí, hrozí hádky a konflikty. Zakažte si řešit ty problémy, u kterých by mohlo dojít ke střetu zájmů. Nechte to na jindy!

Od 19. hodiny v neděli do 7. hodiny v pondělí není dobré pohybovat se na ulici, vyhněte se raději místům, kde je větší množství lidí. Pokud přece jen máte lístky do divadla nebo musíte do zaměstnání, buďte opatrní. Vyhýbejte se podivným lidem, od kterých by vám mohlo cokoliv hrozit.

Od 7. hodiny do 15. hodiny v pondělí bude novoluní kulminovat. Pozor při cestování, lze očekávat komplikace, hrozí zvýšené nebezpečí úrazů a zhoršení zdravotního stavu, a to skokové. Nečekané překvapení může čekat i v zaměstnání. Mohou lítat i výpovědi. V tento čas budou nejvíce lítat blesky z čistého nebe, bude to chtít pevné nervy!

Od 15. hodiny do 24. hodiny hrozí problémy, které si způsobíme sami, tím, jak budeme rozhozeni psychicky, nesoustředění, nejistí. Tady bude na místě nikam nespěchat a snažit se o maximální klid. Jakmile propadneme panice nebo hysterii, průšvih si nás najde.

V průběhu noci by se měla situace zklidnit, proto se držte v pondělí večer před spaním rady našich předků: ráno moudřejší večera!

Velký horoskop pro znamení Štíra

elle.cz

Zdroj: autorský článek