Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop pro znamení Štíra

ŠTÍR 24. říjen - 22. listopad

Charakteristika
Osobnost

Štíři jsou milovníky života, do všeho jdou naplno. Jsou nesmírně vitální a čilí, jsou hnáni touhou dosáhnout velkých věcí. Někdy se neovládnou a nechávají se svými emocemi strhnout až do krajnosti. Období nadšení u nich mohou být střídána obdobími depresí a malomyslnosti. Ve své nesmírné touze po úspěchu k sobě bývají přehnaně kritičtí. I přesto ale platí za skvělé vůdce, protože svým ryzím zápalem a odhodláním dokážou druhé naprosto přesvědčit. V tom, co dělají, obvykle vynikají.

Pozor ale na štíří bodnutí – v tomto případě spíše na jejich neschopnost odpouštět. Štíři skutečně žádnou křivdu jen tak nezapomenou a jestliže se nakonec odpustit přece jen uvolí, může to trvat dlouhé roky. Jinak bývají oblíbení, vitalita, kterou vyzařují, má na okolí pozitivní vliv. Vynikají v nejrůznějších sportech, jsou soutěživí. Ve svých oborech často platí za uznávané autority. Nezaleknou se žádných překážek.

Horoskop od 23. října: Raci oslaví zisk, Panny políbí múza či ctitel

elle.cz

Práce

Štíry pohánějí jejich silné ambice. I v práci prahnou po úspěchu, touží vyšvihnout se až na samotný vrchol. Jsou průbojní a jdou si neochvějně za svým, někdy, jak se říká, až ‚‚přes mrtvoly”. Pokud se jim někdo postaví, vyrazí do boje. Cítí-li se ohrožení, útočí a mohou se i mstít. Mají dobré oko na detaily a jsou nesmírně všímaví. Neunikne jim žádná příležitost, které mohou využít.

Láska

Když se Štíři zamilují, jsou jako smyslů zbavení. Svému objektu touhy se budou dvořit s urputností a houževnatostí, dokud nedosáhnou svého a nedobydou ho. Jsou nesmírně vášniví a milují s hlubokou oddaností. Určité zklidnění může přijít poté, kdy se ve vztahu usadí, nicméně cesta ke stabilitě bývá v jejich případě náročná. Zmítá jimi žárlivost a vášně a trvá dlouho, než se naučí s těmito emocemi lépe pracovat. To je ovšem podmínkou k dosažení vyrovnanosti a klidu. Musí se více otevřít a důvěřovat svému okolí.

Zdraví

Štíři by se měli vyvarovat promiskuitního způsobu života, jinak si zaručeně vykoledují nějakou nepříjemnou pohlavní chorobu, k nimž jsou ze všech znamení zvěrokruhu nejnáchylnější. Infekce a nachlazení se u Štírů mohou projevovat otoky uzlin a žláz. Klíčový je také dostatek odpočinku, přetížení a stres mohou u Štírů narušit správnou funkci srdečních chlopní. Mohou je trápit i záněty střev a močových cest. Časté u nich bývají také nosní polypózy. V dětství je mnohdy na místě  psychologická podpora a pomoc, aby citlivé vnímání určitých zážitků nezpůsobilo celoživotní trauma.

Horoskop na říjen: Váhy ovládnou situaci, Střelci a Lvi si polepší

elle.cz

Životospráva

Všeho s mírou – tím by se měli Štíři řídit ve všech oblastech života. Přestože jste milovníky nezdravých jídel, myslete na budoucnost a zkuste svůj jídelníček upravit a obohatit o pokrmy, které obsahují více tělu prospěšných živin, jistě vám časem zachutnají. Zodpovědněji si vybírejte sexuální partnery. Pečujte o sebe lépe a hýčkejte se!

Bylinky

Vodnímu znamení Štíra prospívají bylinky jako pelyněk, bodlák, ostružiník, chmel a smrk. Výborný je pro ně i česnek a cibule. Šťastnou bylinou Štíra je vřes.   

Finance

Štírům se zpravidla finanční problémy vyhýbají. S penězi umí rozumně nakládat, neradi však vydávají vysoké částky za nejrůznější pojistky. Když už si nějakou sjednají, obvykle v nejnižší možné režii. To se jim může vymstít zejména v případě havarijního pojištění.

Proč vám astrologie řídí život aneb co se skutečně skrývá ve hvězdách

elle.cz

Erotický horoskop pro ni

I když na první pohled působí někdy až stroze, potřebuje se žena ve Štíru cítit jako femme fatale. Sní o všech možných romantických klišé a ráda se vyzývavě obléká. Představuje si mužného svůdce, který pro ni vzplane a bude ji dobývat. Sama je při sexu mimořádně vynalézavá a ráda přebírá iniciativu, ovšem aktivitu a nápaditost očekává i od svého milence. Miluje nejrůznější experimenty, ráda se nechá překvapit. Holduje silným, těžkým vůním. Obvykle má celou sbírku sexuálních hraček a pomůcek, kterými ráda ozvláštňuje partnerský sex. Svému milenci dokáže připravit opravdu nezapomenutelné noci plné vášně. I když ráda flirtuje, náhodné známosti nejsou pro ni. Pokud je šťastně zadaná, nemáte u ní šanci.

Erotický horoskop pro něj

Muž ve Štíru je nejsmyslnější ze všech znamení. Bývá vždy připraven, nepotřebuje čas ani zvláštní rituály, předehru neprodlužuje, má ji rád prudkou a intenzivní, pak jde přímo na věc. Je dychtivý a náruživý, chce objevovat a zkoušet všechno myslitelné. Dokáže vyvrcholit několikrát za večer. Potřebuje milenku, která se nestydí. Jeho polibky jsou žhavé a omamné. Vzrušuje ho působit partnerce příjemnou bolest. Rád ji laská jazykem. Miluje anální sex a polohu zezadu. I když jde rád přímo na věc, nemá rád bleskovky.

Poslání

Štíři, přestaňte si neustále dokazovat, že jste nejlepší! Nebojujte s druhými, zbytečně plýtváte energií. Oslabuje vás to a zaděláváte si na psychické problémy. Je vyčerpávající neustále vzdorovat a vymezovat se vůči svému okolí. Mnohem rozumnější je zaměřit se na vlastní život a napřít své síly k bohulibějším a prospěšnějším cílům. Vydejte se cestou harmonie!

Horoskop přátelství: Co vaše datum narození prozradí o vašich blízkých

elle.cz

Zdroj: autorský článek