Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na prosinec: Střelci to rozjedou, Lvi se stanou králi večírků

Tentokrát skočí do sedla Střelci, a ti se umí rozparádit, až může jít o zdraví. Oni to umí přehánět, raději se jich nedržte, protože mívají velkou klidu, a velmi často padne rána na někoho vedle, kdo je v tom nevinně. 

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Urovnané citové vztahy jsou nejlepší lék na nervy. Tyto dny si můžete báječně odpočinout. Jediné, co vás může poškádlit, bude vaše zdraví. Nedrážděte jej tedy příliš odvážnými dietními prohřešky. Dopřejte si dámskou jízdu, partnera na chvíli odkažte na jeho přátele. Co je na tom špatného probrat oblečení (ne)přítomných dam? A muži mohou zase zhodnotit politickou situaci, případně možnosti Sparty a Slavie... Hvězdy budou v tyto dny přát všem, kdo nezůstanou sami.Těšte se na zlepšení své pošramocené psychiky, a s tím se samozřejmě vylepší i vaše zdraví, které vás mohlo tu a tam zazlobit. Na vině byly především pocuchané nervy a nepohoda, své zapříčinily i nevyřešené nebo poškozené mezilidské vztahy, konflikty a neshody. To vše se tyto dny zmírní.Všechny příznivé životní změny se budou vyvíjet setrvačností.

Rada: Můžete si koupit právě tak hamburger, jako nové auto. Nákupy se celkem povedou. V obou případech.

Prosincová afirmace pro Berany: Jediné, co vás může poškádlit, bude vaše zdraví. Nedrážděte jej tedy příliš odvážnými dietními prohřešky.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Myslíte si, že právě pro vás odpočinek anebo poležení v posteli nejsou nutné, že je to přepych? To, že vás čas od času trápí bolesti hlavy a trpíte stresem, je důsledkem přepracovanosti. Proto udělejte něco, co jste už dlouho neudělali. Ležte celá odpoledne a večery jen s napínavou knížkou.Pokud budete muset podstoupit jakýkoliv lékařský zásah, pak se nemusíte obávat. Bude úspěšný a bude pro vaše dobro. Měli byste zapracovat nejen na změně své životosprávy, na dietách, které by mohly být úspěšné, ale také na změně svých zálib. Tyto dny budou vhodné k různým experimentům.

Rada: Nemusíte se obávat budoucnosti, nároky, které na vás budou kladeny, hravě zvládnete, ba naopak, předvedete ještě mnohem více.

Prosincová afirmace pro Býky: Mladší z vás budou nejspíš sedět na několika židlích zároveň, bude vhodná doba bude pro začátek podnikání nebo na rozšíření svého působení.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Při prvním nezdaru si nemyslete, že se vám všechno zhroutilo. Raději přemýšlejte o tom, kde jste udělali chybu. Podstatně se vám uleví a budete mít chuť do další práce. Překvapí vás jisté informace. Zareagujete-li včas a rozumně na nečekané zprávy, dostaví se úspěch, jaký jste vůbec nepředpokládali. Dbejte na svou životosprávu, jezte hodně zeleniny a do práce choďte pěšky. Pochopitelně sex vám může jen prospět též! Psychicky i fyzicky. Tyto dny je nejvyšší čas napravit ve vašem vztahu vše, co se napravit dá.

Rada: Zachovejte klid, i kdyby vám někdo v tramvaji či jiném dopravním prostředku šlápl na kuří oko.

Prosincová afirmace pro Blížence: Se svými plány počkejte na příznivější dobu, zatím se pouze připravujte.

Mohlo by se vám líbit

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

Sobota 10. února 2024 je dnem, kdy začne Čínský Nový rok. Datum se řídí dle lunárního kalendáře a připadá na 15. den prvního měsíce podle čínského lunárního kalendáře. Pojďme se blíže podívat, na co se můžeme těšit v nadcházejícím roce ve znamení Dřevěného Draka.
elle.cz

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vypadá to tak, že v zaměstnání jste jednička. Doma to ale máte problematické. Snažte se využít těchto dní k tomu, abyste si to se svými blízkými urovnali. V zaměstnání skoro ústa nezavřete, jste známí jako velcí milovníci vtipů. Doma jste nemluvní a jdete si po svém. Zkuste se trochu napravit.Žádné nevšední zážitky se zřejmě konat nebudou. Nečekejte výlet na Kanárské ostrovy na Vánoce, pojedete prostě opět k rodičům do Kotěhůlek. Budete spát, jíst, pracovat a milovat se tak, jako tomu bývá běžně. Tyto dny nechte věci raději uzrát, než byste něco závažného řešili. 

Rada: Pokud budete postaveni před problém, pramenit bude ze špatného odhadu sil, klamných dedukcí a naprosto mylných představ o realitě.

Prosincová afirmace pro Raky: Budete vystaveni velkému psychickému vypětí a zklamáním. Nečekejte proto hodně.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vynikající Mars vám naslibuje modré z nebe, přesto by vás chvilková přeháňka mohla vehnat do nějaké nejistoty nebo do potíží. I když se budete snažit a uděláte vše pro to, aby nedošlo ke zbytečným třenicím nebo zhoršení mezilidských vztahů, nejspíš mít starosti budete. Může se o ně postarat šéf nebo nepřejícný kolega. Hvězdná konstelace vám drží palce ve společnosti a na večírcích, tam se zbavíte stresu a napětí. Nepolevujte proto ve výkonech a snažte se dorazit opravdu všechny záležitosti do konce. Pokud máte náladu na příjemné milostné dobrodružství, naskytne se vám příležitost.

Rada: Vhodná doba bude k novým sportovním aktivitám, k zdravějšímu stravování a také k protistresovým terapiím.

Prosincová afirmace pro Lvy: Nejlepším zdrojem energie pro vás budou vernisáže, firemní večírky i oslavy narozenin.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Mějte se zlehka na pozoru před svými protějšky. Osud připraví vašemu vztahu nějakou tu nepříjemnou zkoušku, kterou budete muset absolvovat. Jestli to váš vztah unese, bude krize zažehnána, pokud ale ne, vztah se vyhrotí. Tyto dny budou ve znamení tápání a hledání.Nepropadejte panice a pesimismu.  Držte své běsy pevně na uzdě! Jestli jim povolíte uzdu, vyberou si daň. V zaměstnání si ale uděláte ve svých věcech pořádek. Souhra náhod a okolnosti vám udělají zejména mezi svátky konečně v mnoha směrech jasno. I když to bude možná trochu rozčarování.

Rada: Dejte si pozor na „dobré přátele“. Může vás v tento čas podrazit hodně blízký člověk.

Prosincová afirmace pro Panny: Zapomeňte na svou pýchu a tendenci kritizovat. Nejlepší taktika bude diplomacie a ústupky.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Čísla a vibrace. Zde je výpočet osudového čísla

Čísla jsou všude kolem nás, ať se nám to líbí nebo ne. Představují hodnotu peněz a jsou páteří veškeré technologie. Koncept numerologie pracuje s čísly trochu jinak, než jak je běžně známe. Dává jim duchovní povahu a vnímá je na astrologické úrovni. Kam až sahají historické kořeny numerologie? A jaký mají čísla vliv na naše osudy? A co vibrace? Čtěte dál a vypočítejte si osudové číslo vaší životní cesty.
elle.cz

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Někdo ve vašem blízkém okolí to s vámi nemyslí právě nejlépe. Připravte se na velkou pracovní zátěž, která vás čeká. Nic vám nebude ulehčeno, na vaše bedra bude naložen velký náklad – budou na vás kladeny velké nároky, které budete muset zvládnout. V pracovních záležitostech budete odměněni po zásluze za vše, co jste v uplynulých týdnech udělali. Pokud jste se příliš pracovně přetěžovali nebo naopak nedělali vůbec nic, pak můžete očekávat velký problém. Zatněte zuby a nenechte se vyprovokovat ke zbytečným hádkám. Pokud jste naopak dřeli, čeká vás odměna.

Rada: Pozor na přepínání sil, sportování a buďte také obezřetní za volantem.

Prosincová afirmace pro Váhy: Nebude vhodná doba k lékařským zákrokům. Měli byste zapracovat na prevenci proti nemocím.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Máte šanci stihnout pěknou řádku úkolů, tak si ráno přivstaňte, ať zbytečně neplýtváte drahocennými minutami. Ještě před snídaní si vždy dopřejte voňavou koupel, pak se zdravě a vydatně najezte a vyrazte za svými povinnostmi. Nejenže budete večer spokojeni sami se sebou, jak jste byli pilní, ale dokonce vám ještě zbydou síly a chuť věnovat se vašemu partnerovi. Vyloučené nejsou ani dlouhé a vášnivé noci.Krize budou v tyto dny definitivně zažehnány a všechno se bude odvíjet v duchu zklidnění napjaté situace a dořešení starých záležitostí. Pokud jste si našli nový vztah, můžete očekávat příznivý vývoj.

Rada: Chovejte se zdrženlivě, protože tím můžete jen získat. 

Prosincová afirmace pro Štíry: Tento měsíc vám dá jasně najevo, že vše špatné bylo k mnohému dobré. Neměli byste se bránit společenským aktivitám, zejména večírkům.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Čekají vás skvělé dny k naprosté změně profese, vhodná doba bude ke studiu, k různým kurzům, k rozšíření znalosti jazyků atd. Dejte na svou intuici. Budete mít nos na investice, budete sršet výřečností a nápady vás tento měsíc neopustí. Neprodávejte své schopnosti pod cenou!Na obzoru se jeví změny v profesní oblasti, které potěší především vaši ambicióznost. Poznáte se blíže se zajímavým a vlivným člověkem, který bude ve vašem příštím životě hrát velmi důležitou roli. Štěstí by vám mělo být nakloněno i v loterii a sázkách. Pouze si dávejte pozor ve velkém shluku lidí, mohli byste být okradeni nebo zažít nějakou nepříjemnost.

Rada: Neměli byste si nechat uniknout příležitosti mezi prsty, nabídky určitě přijdou, bude však záležet na vás, jak budete připraveni.

Prosincová afirmace pro Střelce: Můžete se spolehnout na své schopnosti a na to, že budete po zásluze oceněni.

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop pro znamení Vah

Komplexní horoskop pro znamení Vah, který se zaměřuje nejen na obecnou charakteristiku daného znamení, ale mimo jiné i na méně obvyklé oblasti jako jsou erotika, zdraví, vhodné bylinky, poslání a finance.
elle.cz

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Z přítelkyně nebo kamaráda se nejspíš tyto dny stane váš partner, možná za nějaký čas i manžel, s nímž strávíte většinu života, ne-li celý jeho zbytek. Více na pozoru by se měli mít zrozenci starší – ti sice budou mít tyto dny také nebývalé štěstí, to ale nebude mít nejspíš příliš dlouhé trvání. Udělejte něco pro své zdraví. Možná vám schází přísun vitamínů, neměli byste na nich šetřit. Proto se cestou z práce zastavte také pro zeleninu a ovoce. Pokud pociťujete únavu, doplňte ještě vitamíny v tabletách. Při větších zdravotních potížích neodkládejte návštěvu lékaře a pečlivě se řiďte jeho radami.  

Rada: Zvažte, zda máte dost odvahy k menšímu riziku. Naskytne se vám výhodná příležitost, která se však bez určitého rizika neobejde.

Prosincová afirmace pro Kozorohy: Hlavně neztrácejte nervy. Některé okolnosti mohou negativně ovlivnit váš zdravotní stav.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V tyto dny byste měli vsadit na získané, a nikoliv se snažit dělat ve svém pracovním zařazení změny nebo dokonce riskantní počiny. Měli byste spíše zaujmout pozici mrtvého brouka a vyčkávat, až přijde doba vhodnější k vylepšení své pracovní pozice nebo k novým zdrojům příjmu.Tyto dny se vám dosavadní problémové vztahy nebo partnerská krize dořeší ve váš prospěch, konečně si definitivně oddechnete a přestanete se zabývat svými srdečními kolapsy. Do popředí vašich aktivit se přesunou záležitosti pracovní, přátelé, společenské aktivity a také koníčky. Budete sklízet společenské úspěchy a stanete se inspirací pro všechny v celém svém okolí.

Rada: Je třeba se připravit na možnost většího vyčerpání, stresů, přijde nutnost řešit nečekané komplikace.

Prosincová afirmace pro Vodnáře: Pozor na dlouhodobé vleklé záležitosti. Zejména ve zdraví by se mohl vrátit starý problém.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Všechny špatné stravovací návyky, nedostatek spánku nebo pochybné jednodenní známosti se v tomto období obrátí proti vám. Budete postaveni před problém. Pramenit bude ze špatného odhadu sil, klamných dedukcí a naprosto mylných představ o realitě. Postavení planet vám přinese zvýšenou citlivost – zejména na mezilidské a partnerské vztahy. Budete vystaveni velkému psychickému vypětí a mnohým zklamáním. Ale nezoufejte, krize budou definitivně zažehnány po Vánocích a všechno se bude odvíjet v duchu zklidnění napjaté situace a dořešení starých záležitostí.

Rada: Pokud budete přistupovat ke svým citovým problémům sebekriticky, můžete očekávat plody své snahy.

Prosincová afirmace pro Ryby: Dbejte na pravidelnou relaxaci, dostatek spánku a hledejte nový zdroj energie.

Mohlo by se vám líbit

Filmový horoskop: Jaká filmová postava dle vašeho data narození jste?

… které filmové postavě se podobáte. Chcete žít život podle svého jako Rose z Titanicu, jste ostrov dobré nálady jako Natalie z Lásky nebeské, nebo realizujete plány stejně cílevědomě jako Buffy, přemožitelka upírů? Zjistěte, jaký filmový příběh se odehrává ve vašem světě.
elle.cz

Zdroj: Autorský článek