Přejít k hlavnímu obsahu

Listopadový úplněk: seberte odvahu a pokuste se poprat se svými resty

Slunce je stále v blízkosti bojovného Marsu, a to ve znamení Střelce. Staňte se aspoň na chvíli dobyvateli, risk se může stát v těchto dnech velkým ziskem. Úplněk bude kulminovat v dopoledních hodinách, jeho vliv ale bude pokračovat ještě do dvou následujících dnů. Můžete ho tedy využít i v úterý a ve středu. Měsíc se bude pohybovat v Blíženci, pro toto vzdušné znamení to může znamenat dočasné oslabení, zranitelnost a možné problémy ve vztazích.

Štěstí bude přát Střelcům, Lvům a Beranům

Budou to hlavně Střelci, kteří se mohou v tyto dny stát zdrojem nových aktivit, budou motorem a pro okolí se mohou stát i nepříjemným narušitelem klidu a pohody. Budou to ale oni, kdo roztočí kolo osudu, jen by si měli dát pozor, aby při tom nešlapali i po těch, kdo je milují nebo jsou jejich přáteli. Tento úplněk hodně prospěje také Lvům a Beranům, i ti se mohou rozjet na plný plyn a i mocní nepřátelé jim půjdou z cesty.

Horoskop na listopad: Panny zavalí práce, Blížence přemohou radovánky

elle.cz

Chyťte úplněk za správný konec

Naopak se úplněk zachová drsně a možná dokonce nespravedlivě k únorovým Rybám, kterým vezme pevnou půdu pod nohama, a také by se měly mít na pozoru srpnové Panny. Těm by mohl přinést nepříjemnosti, starosti a nečekaný konflikt. Ryby by si měly dát pozor na emoce, aby nejednaly pod vlivem momentálního rozpoložení, a Panny se nenechat vlákat do rizika. Obecně může být tento úplněk příznivý, pokud ho chytnete za správný konec a přiložíte ruku k dílu. Pokud se svými povinnostmi nebo plány nezatočíte teď, přicházející konstelace hovoří o tom, že následující dny postupně upadnete do předvánoční pohody a všechno necháte na nový rok.

Listopadové novoluní: Na nebi zavládne obávaný krvavý měsíc plný změn

elle.cz

Jak na tom budeme během dne? Které hodiny budou příznivé a které naopak mohou přinést problém?

V pondělí od 5. hodiny ranní do pravého poledne vystartujte a nenechte se nikým odradit od svých záměrů. Úplněk bude mít největší náboj, tak si ho nenechte vzít. Nejlepší by bylo, kdybyste vyskočili hned brzy ráno z postele a vypravili se z domova jako na válečné tažení.

Od 12. hodiny do 17. hodiny si držte stále tempo. Čas bude dobrý zejména na úřední jednání, pro soudy, řešení lékařských zásahů a pracovní záležitosti. Výborné na jednání s obchodními partnery a diplomatická jednání.

Od 17. hodiny do 23. hodiny bude ideální čas na sportování a fyzické aktivity všeho druhu. Ale také na pracovní záležitosti, kde budete potřebovat chladný rozum a logiku.

Od 23. hodiny do 5. hodiny ranní v úterý bude vhodná doba nejen na odpočinek, ale i pro zdařilou duševní práci v noci. Dohánění restů, psaní článků, hledání ztracené korespondence, třídění dokumentů a podobně.

Od 5. hodiny ráno do 13. hodiny bude čas opět velmi vhodný k řešení starých problémů. K návštěvě lékaře, bude přát vydařeným lékařským zákrokům, také na pracovní schůzky a získání nových dobrých pracovních kontaktů bude vhodný.

Od 13. hodiny do 20. hodiny bude skvělý čas na plánování a první důležité kroky nových aktivit. Dobrá chvíle bude na pracovní pohovory a také na různé firemní akce.

Od 21. hodiny bude čas vhodný nejen ke spánku a odpočinku, ale hlavně na meditaci a přemýšlení o životě. Zkuste přemýšlení ve tmě a tichosti o tom, co bychom mohli na svém životě změnit.

Ve středu si pak budou držet hodiny stejnou energii jako tomu bylo v úterý.

Velký horoskop pro znamení Střelce

elle.cz

Zdroj: Autorský článek