Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na listopad: Panny zavalí práce, Blížence přemohou radovánky

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berani si mohou tento měsíc oddychnout. Pokud je cokoliv trápilo nebo je brzdilo v tělesných aktivitách, bude to v následujících dnech překonané. Těmto zrozencům se uleví a budou se cítit po dlouhé době zase mladší, zdravější a možná i silnější. Vhodná doba bude k tomu nasadit pravidelnou posilovnu, hodně sportovat a snažit se zbavit svých zlozvyků. V těchto týdnech se jim podaří proti nim zabojovat efektivněji, než tomu bylo dosud. Úspěchy budou mít zejména v překonání kouření a v nasazení zdravé životosprávy. Nejvíce energie budou čerpat aktivním pohybem v přírodě, měli by začít s takovým sportem, který si ještě nevyzkoušeli. Konstelace slibuje, že jej nejenže hravě zvládnou, ale možná se dokonce dočkají velkého úspěchu. Zejména u starších Beranů lze očekávat výrazné zlepšení zdraví. Mladší budou sršet energií a mohli by se pokusit zdolat svůj osobní rekord nebo se přihlásit do nějaké soutěže. Úspěch je nemine.

Rada: Vyskočte z postele a začněte být aktivní. Pokud to tak nejde, pobývejte co nejvíce v přírodě. A věřte, že se stane zázrak.

Zářijová afirmace pro Berany: Zapomeňte na staré křivdy, nenechte se ovládnout pomstychtivostí, ukažte se jako velkorysí a laskaví. Uvidíte, jaký údiv tím vzbudíte. I mocný nepřítel padne na zadek.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Býci si nebudou moci tyto týdny vybírat ani prosazovat své zájmy. Mars je namířený přímo proti nim a hned jim překazí každý plán. Měli by spíše zaujmout pozici mrtvého brouka a vyčkávat, až přijde doba vhodnější k vylepšení své pracovní pozice nebo k novým zdrojům příjmů. Také by měli více dbát na pracovní morálku, rozhodně se nehádat s nadřízenými nebo dokonce ani s kolegy v práci. Velmi by se jim taková iniciativa vymstila. Tito zrozenci by měli dělat vše pro to, aby si své jistoty uhájili, pokud se nechají vyprovokovat k nějaké nerozvážnosti, mohou počítat s tím, že si pohorší, a to nejen finančně, mohou dokonce přijít o zaměstnání. Nevhodná doba bude tedy ke změně a také bude třeba více zvažovat své finanční možnosti. Nepouštět se do nejistých transakcí, nehazardovat, nehrát, a hlavně si nebrat pokud možno žádné půjčky nebo dokonce hypotéky. Raději se uskromnit a šetřit.

Rada: Pečlivě zvažujte všechna pro i proti, nenechte se nachytat na hezké řeči a smlouvy podepisujte zásadně s právníkem!

Zářijová afirmace pro Býky: Držte pevně v rukou otěže svých emocí. Jakmile vypěníte nebo si dokonce bouchnete do stolu, bouchne vzápětí vám někdo do nosu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci by se měli pustit do zdokonalování svého těla a spolu s tím půjde ruku v ruce i lepší zdraví a také veselá nálada. S vaším pověstným optimismem pak půjde všechno líp a radostněji. Měli byste hodně sportovat nebo být tělesně aktivní, to zharmonizuje vaši duši a rychleji se tak zbavíte nebezpečné statické elektřiny, která se v těle při nedostatku pohybu a malém kontaktu s přírodou hromadí. Pokud vás trápily zdravotní problémy, určitě se vám v první polovině měsíce uleví a budete se cítit mnohem čilejší, i když je podzim. Blíženci starší se svých dlouhodobých problémů už nezbaví, i oni si ale budou užívat úlevy od svých potíží. Měli byste zkusit i nějaké alternativní možnosti, jak si své zdraví vylepšit a posílit. Na lepší náladu nasaďte aromalampu, zkuste vůni levandule nebo jehličí.

Rada: Nadopujte se optimismem a vírou ve svou nesmrtelnost. Tento měsíc tomu téměř uvěříte. Nenechte si hlavně kazit radost ze života škarohlídy.

Zářijová afirmace pro Blížence: Nebojte se vzepřít čemukoliv, pokud budete mít pocit, že vás to vysává. Také pozor na energetické upíry. Ti bývají na podzim zvlášť hladoví.

Horoskop od 2. října: Berani prožijí zkoušku, střelci zamíří na cíl

elle.cz

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Ženy se nemusí o své pracovní pozice obávat tolik, jako muži narození v tomto znamení. Račicím projde v tyto dny mnoho, budou okouzlovat, a to jim na jejich cestě za úspěchem hodně pomůže. Muže by mohla chvilková přeháňka vehnat do nějaké nejistoty nebo do potíží. Všichni Raci se s nimi ale dokážou vyrovnat a zvládnou je díky své schopnosti domluvit se s každým po dobrém. Jsou velmi empatické znamení a s lidmi to většinou umí. I když ale udělají vše pro to, aby nedošlo ke zbytečným třenicím nebo zhoršení mezilidských vztahů, nejspíš mít starosti budou. Bude za to moct hlavně jejich pověstná přecitlivělost, proto by měli každý den ráno nasadit krátkou autosugesci a přesvědčit se, že je celý svět miluje a objímá. A poté nasadit zářivý úsměv a vyrazit do ulic. Také by měli mít na mysli, že je k nim příznivě postavený Saturn ze znamení Ryb, to je veliký ochránce. Nic je nemůže proto dlouhodobě ohrozit. Pokud něco zaútočí, rychle si na vás vyláme zuby!

Rada: S milým úsměvem a řečí sametovou ovládnete mamuta i s chlupama a každé nebezpečí zažehnáte.

Zářijová afirmace pro Raky: Rozplánujte si každý den, abyste ho maximálně naplnili. Musíte využít Marsu - boha války, který je na vaší straně.  Propůjčí vám odvahu, stačí chtít!

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Budete toužit po lásce. Tu si ale budete muset zasloužit. Pokud chcete být milováni, obletováni a hýčkáni, pak budete muset odstoupit od svých koníčků, své práce a hlavně od svých stavů mrzoutství a podrážděnosti. Nejúčinnějším receptem na úspěchy u opačného pohlaví bude tyto týdny především veselá mysl, optimismus, smysl pro humor a různé společenské aktivity. Společenským aktivitám bude listopad zvlášť nakloněn, a tak byste neměli zbytečně vysedávat doma, ale pravidelně se vydávat mezi okruh svých přátel. Mohli byste zkusit své štěstí i mezi celebritami, může se totiž dost dobře stát, že se stanete ze dne na den úspěšnými hvězdami party. Jen si dávejte pozor, abyste nehonili více objektů zároveň, to by se vám vymstilo. Zaměřte se pouze na jediný cíl!

Rada: Vsaďte na svou lásku k dětem, zvířatům a k rodině. To bude vaše nejúspěšnější zbraň v boji o srdce vašeho vyvoleného. Žádné paví projevy.

Zářijová afirmace pro Lvy: Dobře vybírejte. Mějte na paměti moudra pohádek, že není všechno zlato, co se třpytí! Ten nejlepší objekt bude stát v pozadí a bude vás pozorovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny by měly sázet na svou nedokonalost a bezbrannost, než se stavět do pozice neomylnosti. Hodně si tím usnadní život. Nezábavnou a nepříjemnou práci, kterou by musely udělat, tak za ně udělá nějaký jejich kolega, zadarmo a rád, a ještě je možná pozve na oběd. Těmto zrozencům pak zbude daleko více času na práci, která je baví, na koníčky nebo na kosmetický salón či na děti. Zcela bude tento měsíc stačit, když se budou umět hezky a mile usmívat na své okolí. Neměly by proto příliš vysedávat doma, ale pravidelně se vypravit do společnosti. Osud bude nakloněn novým zajímavým setkáním a osamělé Panny mohou konečně potkat toho pravého, který je nejen osloví, ale mohl by se stát jejich dlouhodobým partnerem. Aby si nenadělaly zbytečné komplikace, měly by druhým lidem vždy nalít čistého vína – pokud mají tedy sedm dětí, pak jim říci pravdu, i sebetvrdší, na rovinu. Pokud budou lhát, zapletou se do lží, intrik a nepříjemností. Pak jim může hrozit i nebezpečí, že o svého vyvoleného přijdou.

Rada: Zkuste si zahrát na filmovou hvězdu. Pokud budete dobrými herci, můžete k tomu přidat ještě slovo nároční.    

Zářijová afirmace pro Panny: Bude to balancování na tenkém ledě, nesmíte to přehnat ani na jednu stranu. Pokud budete mít dost času na rozmyšlenou, půjde všechno podle vašeho plánu.

Numerologie: Čísla a vibrace. Zde je výpočet osudového čísla

elle.cz

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Mladší Váhy by se měly mít na pozoru, aby si tento měsíc nezadělaly na příští problémy, jejich slabinou bude hlavně zdraví – měly by ve vlastním zájmu přestat kouřit, začít s lepší životosprávou, začít sportovat nebo pravidelně meditovat, pokud je jejich práce a životní styl hodně hektický, mohou se vyvarovat příštím problémům. Pokud tak učiní, jejich zdravotní stav se nebude horšit ani lepšit, bude se vyvíjet bez výkyvů ani nepříjemných překvapení. I starší Váhy si mohou tyto týdny hodně polepšit, i když se svých neduhů zcela nezbaví. Jejich kondice se bude vylepšovat a s ní ruku v ruce jejich zdraví posilovat, zvyšovat se imunita a nejeden z těchto zrozenců provede salto mortale co se týče stylu života. Vhodná doba bude ke sportování, návštěvám posiloven a hledání nových zdrojů energie. Vhodné by bylo zkusit jógu, meditaci, masáže a nějaký zajímavý nový sport, který by polahodil jejich duši.

Rada: Hledejte nové možnosti zlepšení svého dosavadního stavu. Vsaďte na ty aktivity, které můžete provozovat s přáteli nebo kde můžete nacházet nové kamarády.

Zářijová afirmace pro Váhy: Víte, že vaší planetou je Venuše? Bude to tedy hlavně láska a přátelství, co vám dodá energii.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štíři by neměli být ohroženi, pokud nebudou přepínat své síly a podceňovat případná nebezpečí. Na pozoru by se v první polovině měsíce měli mít Štíří narození v dopoledních hodinách, ti ostatní proplují mnohem snadněji. Uran v Býku v napjatém postavení je bude chtít vehnat do něčeho, co bude nad jejich síly. Pokud by to mohlo zasáhnout jejich zdraví, měly by být Štíři ve střehu. Pozor zejména na riziková těhotenství u žen nebo na úrazy. Výrazně se Štírům lepší konstelace po novoluní. Mladí Štíři na tom budou ve zdravotních záležitostech lépe. Ti by si mohli naopak polepšit nebo začít aktivně sportovat. Nejedna Štírka zcela vymění svůj šatník za modely modelky. Dobré by bylo, kdyby tyto ženy zkusily některé z alternativních metod, držely pravidelně půsty a daly se na břišní tance.

Rada: Nebojte se udělat odvážná rozhodnutí a zasáhnout do svého života velkou změnou – zejména ve stravovacích návycích a v denním režimu.

Zářijová afirmace pro Štíry: Pokud udržíte své běsy na uzdě, pak můžete využít i dramatické konstelace k příznivé změně.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Láska a partnerské vztahy budou u těchto zrozenců procházet určitou, u někoho dokonce velmi tvrdou zkouškou. Tranzitní Neptun se Saturnem ve znamení Ryb nikdy nikoho nešetří, nutí člověka k zamyšlení se nad sebou, nad svým životem a především nutí k vyvození důsledků z chyb, které člověk udělal. Zejména pro mladší Střelce, to bude perný měsíc, který jim přinese hodně starostí, těžkou hlavu a mnoho probdělých nocí. Staré a vlekoucí se problémy již nebude možno přehlížet ani je ignorovat, bude třeba je řešit – pokud si budou chtít Střelci uhájit své dosavadní pozice a jistoty, budou muset na sobě hodně zapracovat. Mnoho Střelců pocítí nebezpečí ztráty životního partnera. Pokud pro jeho získání zpět nepodniknou nic, pak se toto nebezpečí ještě zvyšuje. Rozhodně není radno dělat unáhlené závěry nebo dokonce změny, je třeba tu a tam potlačit svou ješitnost.

Rada: V navazování nových známostí bude na místě opatrnost, mohli byste totiž narazit na největší potvůrku svého života.

Zářijová afirmace pro Střelce: Důvěřujte, ale prověřujte! Zejména ve vztazích byste mohli v tyto dny přestřelit a těžko byste se dostávali z pasti ven.

Velký horoskop pro znamení Vah

elle.cz

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorozi na tom budou celkem dobře. Život jim sice přinese osudové události, které jim pořádně zamotají hlavou a poženou je možná čelem proti zdi, přesto mají šanci rychle mezi pověstnou Skyllou a Charybdou proplout, aniž by je jejich dramata výrazně poškodila nebo ovlivnila jejich další život. Se svým dosavadním partnerem si tito zrozenci ale asi „užijí“, Pluto v jejich znamení je bude buď hnát do přímých střetů a konfliktů nebo přinese starost o životního partnera v jiné podobě – mohou to být vážné zdravotní problémy nebo pracovní krize spojená s finančními potížemi. Z toho opět bude pramenit zhoršený vzájemný vztah mezi Kozorohem a jeho partnerem. Je ale velká šance, že si toto znamení udrží úroveň a nenechá se strhnout do pavlačových soubojů.

Rada:Pokud jste se zařekli, že flirt rozhodně NE, může vám zlomyslný osud předvést, jak se z papučového lenocha stane obávaný dobyvatel.

Zářijová afirmace pro Kozorohy: Nebude se vám dostávat sebevědomí, pokud vás nikdo nepostrčí dopředu, můžete propást příležitosti.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáři mladší se mohou těšit na vylepšení svého zdraví i pracovní pozice. Budou také více sportovat a zbaví se svých zlozvyků. Agresivní postavení Uranu je ale potlačí poměrně tvrdě k nutnosti důležitých změn životosprávy a také k profesnímu posunu. Tito zrozenci s největší nebudou nakloněni dobrovolně těmto změnám, budou k tomu osudem „postrčeni“ nějakým drobnějším problémem. To je nejspíš pořádně rozladí. Takže větším nebezpečím bude jejich psychika, než skutečné potíže. Hůře na tom budou Vodnáři starší. Ti se budou potýkat s agresivním Uranem obtížněji. Znamená to špatný odhad svých sil a z toho pramenící zdravotní problémy nebo chyby v zaměstnání. Tito Vodnáři by se měli mít na pozoru, rozhodně nepodceňovat jakékoliv potíže a být především ve střehu.

Rada: Vyhněte se raději změnám, hrozí větší nebezpečí, že je nezvládnete a otěže se vám vymknout z rukou.

Zářijová afirmace pro Vodnáře: Víte, že dokážete být pěkně jízliví, když se naštvete? Držte raději tyto dny jazyk pevně za zuby!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby by neměly vystupovat vůči druhým agresivně, z pozice síly a nadřazenosti. Neměly by chtít za každou cenu každému konkurovat nebo někoho dokonce zesměšňovat. Hrozí, že se jejich pracovní pozice otřese v základech a hlavně si nadělají mnoho nepřátel. Rozhodně by se neměly unášet emocemi nebo chtít mít pravdu za každou cenu. Pokud přece jen udělají takovou chybu, pak by ji měly rychle uznat. Jedině tak předejdou problémům, které by na sebe nedaly dlouho čekat, a ještě se rozrostly do obludných rozměrů. Svou polívčičku by si přihřáli staří nepřátelé, kteří čekali na svou příležitost. Pokud se rozhodly udělat ve svém zaměstnání nějaké velké boom, pak by se měly dobře poradit s odborníky. Rozhodně by neměly bouchat pěstí do stolu a křičet – nejen na své nadřízené, ale také na své podřízené.

Rada: Po dobrém vyjdete s lidmi lépe, než práskat bičem kvůli každé hlouposti. Za dobrou práci neváhejte nejen odměňovat, ale hlavně chválit!

Zářijová afirmace pro Ryby: Budete mít energie až moc, bude třeba ji krotit a namířit na správný cíl. Dělejte dobro a jen dobro.

Filmový horoskop: Jaká filmová postava dle vašeho data narození jste?

elle.cz

Zdroj: Autorský článek