Přejít k hlavnímu obsahu

Srpnové novoluní podle numerologie: Pobavíte se a možná potkáte lásku

Srpnové novoluní přeje lásce

Čas někdy až neuvěřitelně letí. Prázdniny se přehouply do své poslední čtvrtiny, teploty však opět stoupají k letním hodnotám. Kromě posledních volných dnů nás čeká ještě srpnovénovoluní, kterému bude dominovat společenský a přátelský Lev. Půjde o den s velmi specifickou energií, a zejména lidé s vysokou senzibilitou jej mohou prožít poměrně intenzivně. Protože však bude 16. srpen 2023 dnem mimořádně nabitým, pocítí jeho silné vibrace i ti, kteří vůči měsíčním fázím obvykle zvlášť vnímaví nebývají. Co tedy můžeme během osmého novoluní roku 2023 očekávat?

Páté znamení zvěrokruhu, Lev, který srpnové novoluní svou výraznou energií ovlivní, se pyšní řadou skvělých vlastností. Zrozenci ve Lvu mívají velké srdce, jsou šlechetní, laskaví a přátelští. Milují pozornost a bývají nejšťastnější v okamžicích, kdy mají před sebou vnímavé publikum. Potřebují být vidět a vynikat, sami však nemají problém vyzdvihnout kvality druhého. Jsou někdy až dětsky hraví a disponují silnou touhou po sebevyjádření. Přestože jen velmi neradi přiznávají případné pochybení, díky své šťastné povaze se i s nezdarem dokážou brzy bez dalších výčitek a zášti vyrovnat. Jako přátelé jsou zábavní a velkorysí, oblíbení v každé společnosti. Mají vynikající smysl pro humor a rádi se zasmějí spolu s ostatními. Jsou odvážní a schopní, jde o rozené vůdce s výrazným charismatem a někdy až nezkrotnou energií. Stinnou stránkou jejich povahy je sklon k samolibosti a pýše.

V podobném duchu se odehraje i 16. srpen. Půjde o den s přátelskou a hravou energií, která vás nenechá v klidu. Budete mít chuť bavit se s přáteli, stejně jako poznávat nové lidi. Vyrazit do kina nebo divadla, uspořádat zahradní party nebo večírek bude v tento den mimořádně lákavé. Lidé toužící po novém přátelství či lásce dostanou šanci svou touhu naplnit. Dařit se bude nekonvenčním projektům, k jejichž spuštění je třeba i kousek štěstí a hodně odvahy. Lev má značný vliv na srdce a oběhovou soustavu, zpozornět by tedy měli zejména lidé, kteří patří v této souvislosti k rizikovým.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop na srpen: Raci si budou užívat, Váhy hledat správnou míru

Prázdniny se přehouply do své druhé poloviny, je tu srpen, poslední ryze letní měsíc. Abyste si nadcházející týdny užili co nejlépe, máme pro vás originální měsíční horoskop pro každé znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, nač byste se měli v průběhu příštích dnů soustředit, nad čím se zamyslet a čemu se raději vyhnout. Jaká témata přinese letošní srpen právě vám?
elle.cz

Novoluní z hlediska numerologie

Srpnový nov se svou ohnivou energií zčásti podpoří i číselné kombinace vzniklé numerologickým rozkladem dne. Velkým tématem budou vztahy a nabízí se i možnost potkat spřízněnou duši; rozhodně nemusí jít jen o pouhé letní vzplanutí. Dopoledne bude přát zejména cestování, velkou vzdálenost ovšem můžete urazit i v přeneseném slova smyslu. Pozdní odpoledne bude až dětsky hravé a večer bude přát něžnostem.

0-6 hodin

Noc popluje na velmi romantické vlně. Máte-li partnera, nejlepší bude schoulit se do jeho náruče a nechat se odnést do magické krajiny snů. Důležité budou barvy a vůně, proto se uložte do hebkého povlečení v barvách, které máte rádi, a zapalte alespoň chvíli před odchodem na lůžko vonnou svíčku.

6-12 hodin

Dopoledne bude nejakčnější z celého dne. Do všeho budete správně zapáleni, někdy se budete muset až krotit. Můžete mít tendence prožívat vše naplno a všemi smysly, dejte si ale pozor na zbrklé jednání a příliš rychlé závěry. Půjde pro vhodnou dobu k cestování, velký kus ovšem můžete ujít i v přeneseném smyslu, uvnitř sebe sama.

12-18 hodin

Odpoledne, zejména to pozdní, vás trochu zpomalí. Dopolední výrazná aktivita a potřeba vydat co nejvíc energie budou tytam, přesto stále zůstanete činní, jen trochu jiným způsobem. Bude vám to skvěle myslet a může se naskytnout i velmi zajímavá pracovní příležitost. Všímejte si detailů, na kterých vše podstatné stojí.

18-24 hodin

Podvečer a brzký večer se odehraje v zábavném a hravém rytmu. Budete se chtít trochu ukázat a předvést svůj vtip a umění bavit (se), pozor si však dejte na to, abyste si některé věci zbytečně nebrali. Pozdější hodiny přinesou zklidnění a opětovnou potřebu partnerovy náruče, romantická gesta a líbivá slova. Nejpozději v půl jedenácté byste však měli odejít do postele, aby se vaše tělo i mysl stihly po náročném dni zregenerovat.

autorský článek