Přejít k hlavnímu obsahu

Únorový úplněk přinese zlom v událostech. Budeme muset konat

Na nebi zavládne zajímavá konstelace, které se někdy říká lidově veslo nebo také křídlo. Budeme se muset skutečně opřít do vesel, abychom se dostali kupředu. Slunce se bude nacházet ve znamení Ryb v těsné blízkosti Saturnu, na opačné straně bude Měsíc v Panně a křídlo vytvoří Jupiter v Býku. Bude to chtít jen chytnout ten správný vítr, a můžeme toho hodně v tyto dny vyřešit a zvládnout.

Únorový úplněk nejhůře ponesou Lvi, příznivý bude pro Vodnáře a Ryby

Jsou to stále Lvi, kteří na tom jsou nejhůře. Může za to spojení Marsu, Venuše a Pluta ve znamení Vodnáře. Proto se těžké období tomuto znamení tak protahuje a dramatizuje. Lvi budou nejspíš bez energie, budou se cítit, jako by je něco vysávalo, a Venuše v opozici poškodí vztahy. Takže ani v lásce a citech to nebude žádná procházka rozkvetlým sadem. Naopak na koni se ocitnou Vodnáři, které Mars v jejich znamení požene kupředu a budou plni energie a bojovnosti. Také lidé jim půjdou na ruku, budou na jejich straně, a velkou oporu budou mít nejspíš i v partnerovi. Pokud jsou sami, je velká šance si partnera najít. Velkou sílu dá úplněk Rybám, protože zasahuje přímo jejich znamení. Ryby budou v tyto dny zářit a jen málokdo jim dokáže odolat nebo v čemkoliv odporovat. Jen pozor, aby nešly za svým cílem přes mrtvoly nebo své okolí nedrtily. Panny se mohou cítit oslabeny, hlavně tím, že budou citlivé a zranitelné. To toto znamení nemá rádo. Výrazně kupředu se mohou pohnout Býci, Raci a Kozorohové. Těm tento úplněk nahraje hodně. Extrémní zátěž pocítí Blíženci a Střelci. Oni se ale vybičují k velkým výkonům a překážky zvládnou.

Horoskop od 19. února: Lvy čekají další zkoušky, Vodnáři ať neriskují

elle.cz

Jak na tom budeme během dne? Které hodiny budou příznivé a které naopak mohou přinést problém?

V pátek od 6. do 12. hodiny se bude dařit jednáním a pracovním schůzkám. A také řešení různých úředních záležitostí.

Od 12. do 21. hodiny byste měli ubrat v pracovních záležitostech a snažit se více odpočívat, povídat si s kolegy v zaměstnání nebo se vydat na nějakou příjemnou schůzku u kávy. Čas bude vhodný ke všem společenským aktivitám, také divadlu nebo tanci.

Od 21. do 24. hodiny vynikající doba k nejrůznějším oslavám, jen to příliš nepřehánějte s alkoholem a nedrážděte neznámé lidi na ulici. Držte se v okruhu svých známých a domů jděte s kamarády.

V sobotu od 0 do 8. hodiny můžete čekat úplňkovou noc. Nejspíš nebude klidná a může se dost dobře stát, že budete během noci řešit nějaké problémy, nejspíš s partnerem. Může přijít i konflikt, nenechte se vyprovokovat k dramatické výměně názorů. Blízkost Slunce u drsného Saturnu nemá nikdy daleko k ráně a fyzickému násilí.

Od 8. do 14. hodiny bude úplněk ve velké síle, dejte si pozor na vztahy, nehádejte se, raději ustupte. Ventilujte energii tohoto úplňku třeba do úklidu, může být už díky letošnímu počasí jarní, nebo k nějakým pracím na zahrádce. Fyzická činnost vám prospěje.

Od 14. do 19. hodin skvělý čas na sport nebo na fyzickou práci. Tu duševní nechte být, běžte na procházku, zasportujte si, zatancujte, pokud si k tomu zazpíváte, udělá vám to také dobře na těle i na duši. Pokud se chystáte na nějakou tancovačku, bude nejspíš vydařená a dobrodružná.

Od 19. do 24. hodiny pozor na vášně a emoce. Tady se může prosadit spojení Marsu s Venuši a propuknout u vás jaro s předstihem. Pokud to ovšem bude s vašim stálým partnerem, tak si to užijte. A pokud se snažíte o miminko, tento čas je přímo ideální.

Od 0. do 8. hodiny v neděli si bude stále ještě držet úplňkový náboj. Ten nám ale už nepřinese noční můry a náměsíčnost, ale spíše příjemné erotické zážitky.

Od 8. do 15. hodiny přichází poúplňková úleva. Pokud jste to přehnali předešlý den s alkoholem, pocítíte ji později. Citliví a střízliví jedinci nejspíš vyskočí brzy ráno z postele, i když je neděle, a budou čilí jako rybičky.

Zbytek neděle se už bude vyvíjet v duchu pohody a je nakloněný zejména rodinným záležitostem a také drobným restům. S prací to ale nepřehánějte, mělo by se jednat o příjemné činnosti.

Horoskop na únor: Raky čekají velké změny, Štíři si vyberou lásku

elle.cz

Zdroj: autorský článek