Venuše ve vašem znamení. Oblečte se podle ní, dodá vám sex-appeal

Co je Venus dressing?

Venus dressing je módní trend, který se inspiruje vaším osobním astrologickým postavením. Oblékání podle pozice planety Venuše vychází z konkrétního umístění planety Venuše v době vašeho narození. Propagátoři tohoto TikTok trendu tvrdí, že může uvolnit váš skutečný potenciál – jak co se módního stylu týká, tak i mimo něj. „Vaše postavení Venuše může ovlivnit vaše hodnoty, vztahy, osobní vkus, estetiku a zahrnuje také božskou ženskou energii,“ řekla ELLE Australia astroložka Janelle Palibrk. „Možná znáte své sluneční znamení, které určuje vaši osobnost, a vaše měsíční znamení, které souvisí s vašimi vaše emocemi a náladami, ale vaše znamení Venuše je dalším klíčovým faktorem ve vaší astrologické tabulce.“

Horoskop na leden: Střelce omámí láska, Vodnáři by měli více plánovat

elle.cz

Jak zjistit, kde stojí vaše Venuše?

Pro mnoho z vás bude vaše znamení Venuše stejné jako hvězdné znamení – např. Ryby, Býk, Štír atd. Ostatní se možná budou muset ponořit trochu hlouběji do tajů své osobní astrologie, aby zjistili, jaké je postavení Venuše právě v jejich horoskopu. K výpočtu musíte znát přesné datum a hodinu vašeho narození. Pak si postavení Venuše vypočtěte pomocí jakékoli online hvězdné kalkulačky, které jsou běžně dostupné na internetu.

A proč je vlastně Venuše v astrologii tak důležitá?

Je pojmenována po římské bohyni lásky, sexu, krásy a plodnosti, planeta je tedy vládkyní rozkoší, vztahů a romantiky. Přední astroložka Natasha Weber také vysvětluje, jaké mytologické vlastnosti, které jsou bohyni Venuši přisuzovány, mohou ovlivnit život člověka a následně jeho zkušenosti se všemi aspekty lásky. „Venuše ztělesňuje světlou i stinnou stránku lásky, vztahů a romantiky. Právě tyto vlastnosti se projevují v astrologické tabulce a zkušenostech člověka v závislosti na umístění a spojení Venuše,“ prohlásila.

Roční horoskop 2024: Čeká nás obrat k lepšímu, hned to ale nebude

elle.cz

Čemu vládne Venuše v astrologii?

Venuše kromě vztahů vládne také kráse, ženám, penězům, majetku, plození a životnímu přepychu,“ uvádí Janelle Palibrk. „Je spojena s láskou ve všech jejích podobách a má silné spojení s materialistickými věcmi,“ dodává. Vaše postavení Venuše je zásadní, protože planeta určuje váš jazyk lásky a ovlivňuje, jak vyjadřujete náklonnost a co vás přitahuje. A podle TikToku s vaším umístěním Venuše souvisí i vaše šance, jak se pomocí módy stát více sexy. Dává vám schopnost odemknout váš potenciál a přitáhnout k sobě více pozornosti. V galerii najdete inspiraci z řad celebrit, které Venus dressing ovládly podle svého hvězdného znamení.

Celebrit, které Venus dressing podle svého hvězdného znamení ovládly:

Zdroj: Elle.com