Přejít k hlavnímu obsahu

Valentýnský horoskop: Toto jsou nejlepší páry podle znamení zvěrokruhu

1. Býk a Býk

Je pravda, že Býk umí být docela náladový. Někdy jedná opatrně, v další vteřině se zcela oddá a zapomene, co bylo před malou chvílí. Málokdo to zvládne, ale s jistotou můžeme říci, že největší pochopení bude mít další Býk. Na Valentýna udělá jeden Býk radost druhému, protože oba vědí, že pocit přijetí a pohodlí jsou nyní více než důležité. Den vyvrcholí, když se k sobě obě zemská znamení přitulí na pohovce, pochutnají si na dobrém jídle a přísahají si věčnou věrnost – protože ostatní by jejich složitou povahu stejně nepochopili.

Osobnost žen podle měsíce narození

elle.cz

2. Blíženec a Střelec

Pro vzdušné Blížence je komunikace vším. Každý, kdo pociťuje intimitu především prostřednictvím fyzické blízkosti a duchovní spojení považuje za druhořadé, si nikdy nebude moci získat přízeň Blížence. Jedno znamení zvěrokruhu, které přitahuje jeho zdravý rozum, je Střelec. I když erotické napětí mezi Blíženci a Střelcem jinak spočívá spíše ve hře protikladů, právě proto jsou sebou tak fascinováni. Navíc je stále spojuje jistý neklid a vždy nepotlačitelná zvědavost. Tato dvojice by si měla přijít na své při Valentýnské večeři a filmem s tajemnou vraždou, nebo na herním večeru pro dva s nekonečným množstvím kvízových otázek.

3. Ryby a Štír

Ryby věří ve spřízněné duše a tráví spoustu času sněním o nich. Rádi také vytvoří píseň nebo báseň, která vyjadřuje jejich pocity. Protože nikdo nemiluje a nechce být milován tak moc jako Štír, nemají problém být vznešeným objektem touhy Ryb. Štíři také nacházejí jistotu v Rybách, kterou většinou marně hledají u ostatních. Den svatého Valentýna je pro oba ideální příležitostí k umělecké transformaci jejich hluboké lásky. Stačí, aby si navzájem namalovali to, co vidí na obraze aktů nebo jak interpretují poezii Rainera Maria Rilkeho a budou se společně vznášet na obláčku lásky.

 

cara

Zdroj: Astrology, Freudin, Elle.fr