Co znamenají vaše erotické sny?

 

1. Nevěra  

Pokud se v noci probouzíte ze snů, ve kterých je vám váš partner nevěrný, možná byste si měli začít psát poznámky. Podle Lauri Quinn Loewenberg, profesionální analytičky snů a autorky knihy “Dream On It: Unlock Your Dreams, Change Your Life,” to totiž znamená, že se ve vztahu necítíte jistě a měli byste tento pocit s druhou polovičkou komunikovat. Nemějte však strach. Tato noční proroctví se jen zřídkakdy vyplní. Jestliže jste vy tím, kdo podvádí, také to nutně neznamená, že nejste ve vztahu šťastní nebo že skočíte na prvního člověka, který se namane. Naopak tuto “zkušenost” využijte k dobru a zamyslete se nad tím, co vám ve vztahu chybí a co byste rádi změnili.

 2. Dominance 

Jestliže ve snu toužíte někoho ovládat nebo být naopak těmi ovládanými, jde většinou o projekci vašeho současného života. Psychologové vysvětlují, že se to může týkat vaší pozice v práci, nutnosti kontrolovat vše kolem sebe do posledního detailu či nevyřešených problémů… Máte z takových snů zvýšený tep? Nebojte se je přetavit v realitu. 

 3. Neúspěch 

Jakkoliv se může stát každému, že si ve snovém sexu nepovede zrovna dobře, sny o špatném výkonu mývají převážně muži, kteří se poté cítí logicky bezmocní a nejistí. Ovšem takové představy vůbec nemusí souviset s jejich reálnou šikovností či výdrží. Jedná se spíše o promítání neúspěchů z reálného života, které většinou s ložnicí absolutně nesouvisí.  

 4. Zneužití 

Sny, které se točí kolem násilí nebo dokonce zneužívání, jsou zjevně velmi znepokojující. Pokud se často opakují nebraňte se návštěvě odborníka, který pomůže odkrýt, zda mají hlubší příčinu. Často může také jít o potlačené trauma, které je očividně nevyřešené a dere se na povrch prostřednictvím vašeho podvědomí. Rány, které s sebou nosíte, je třeba léčit.  

Kosmetika, nebo sexhračka? Poznáte ještě vůbec rozdíl?

elle.cz

5. Slavná osobnost 

Spát ve snu s někým slavným samozřejmě znamená, že vás ona osoba přitahuje, ale rozhodně se nejedná o žádnou formu posedlosti či zamilovanosti. Taková dobrodružství by se spíše dala vykládat jako vaše vnitřní touha po pozornosti, výjimečnosti a důležitosti.     

6. Nepatřičný sex 

Objevil se ve vašem erotickém snu šéf, tchýně či bratr vašeho partnera - zkrátka někdo nevhodný, o kom byste rozhodně běžně nefantazírovali a sex je zde nemístný či dokonce tabu? Nepanikařte. Dr. Nancy Irwin, licencovaná klinická psycholožka uvedla pro Bustle, že jde jen o cestu, jakou vaše mysl upoští páru a třídí si myšlenky a uvolňuje pokušení. Takový sen může být paralelou či asociací k jiným pocitům. Zkrátka jen můžete mít k oné osobě hodně blízko nebo cítíte, že je mezi vámi pouto. Rozhodně to nemusí hned znamenat, že s ní chcete zažít "one o one" ve sprše.   

7. Na veřejnosti 

Dělali jste to v lese, v autě či uprostřed přelidněného obchodního domu? To ještě neznamená, že jste skrytým exhibicionistou. Naopak tento sen vyjadřuje opět skryté pocity zranitelnosti či strachu z odhalení. Zamyslete se, co se děje ve vašem bdělém životě a pospojujte si všechny neznámé… Nemáte náhodou nějaké tajemství či strach, že vás budou za něco druzí lidé soudit?  

8. Minulost se vrací 

Možná, že byste raději snili o někom slavném a přečetli si nyní bod číslo pět, ale do vašich snů se stále vkrádá váš bývalý partner či partnerka… a vy přemýšlíte, jestli to brát jako znamení. Ovšem nehledejte za tím více, než je nutné. Často je rozuzlení úplně jednoduché - zkrátka jste narazili na něco, co vám vašeho/vaši ex připomnělo. Pokud se však přistihnete, že se tyto noční návraty často opakují, mohlo by to znamenat i něco více a asi by bylo dobré nad tím zauvažovat hlouběji. 

 

Proč nás sexuální výchova neučí nic o ženském orgasmu?

elle.cz