Osobnost žen podle měsíce narození

Leden

Ženy narozené v lednu jsou typické kariéristky. Jsou velmi ambiciózní a cílevědomě si jdou za tím, co si usmyslely. Úspěch vyžadují jak v pracovním, tak osobním životě. Ženy narozené v lednu bývají často tzv. ice queens. Působí na ostatní chladně a uzavřeně, nerady mluví o svých pocitech. Trvá jim dlouho, než k sobě někoho připustí. Právě to, že jsou tyto ženy takové uzavřené knihy, přitahují hodně mužské pozornosti. Muži totiž mají rádi, když mohou dobývat. A dámy se často nechávají dobývat velmi rády.

Únor

Láska a zase láska! Romantika je pro ženy narozené v únoru klíčová. Touží po tom být neustále zahlcovány láskou, romantickými gesty a pozorností svého partnera. Na druhé příčce žebříčku důležitosti je pro tyto ženy loajalita. Dá svému okolí 100% a to samé očekává i od svého okolí. Lásku a loajalitu tak těmto ženám vždy vracejte a ukazujte co nejvíce můžete.

Březen

V březnu se láme období dlouhé zimy a přicházejícího jara. Ženy narozené v tomto měsíci působí stejně. Na jednu stranu jsou vřelé, společenské a veselé jako jaro, na stranu druhou jsou velmi ostražité až chladné, jako zima. Bojí se zranění. Dokáží si ale získat vaši pozornost hned od prvního okamžiku. Získat však její srdce bude chtít poměrně dost snahy. Úsilí se však vyplatí, veřte nám. Březnová žena totiž na váš vztah vsadí všechno. All in. Vloží do něj všechno, co může.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Každé znamení zvěrokruhu říká „miluji tě“ svým způsobem

Jazyk lásky není univerzální řeč. „Miluji tě“ neříkáme jen slovy, ale i činy a svým chováním. Pokud má každé astrologické znamení svůj jazyk lásky, rozhodně ho poznáte. Jak poznat, jestli vás miluje Býk či Kozoroh? Hvězdy odhalily jejich jazyk lásky.
elle.cz

Duben

Duben je měsíc, ve kterém se rodí přirozené diplomatky. Umění komunikace je předností všech dubnových žen. S kýmkoliv a v jakékoliv situaci. Ostatní lidé v těchto ženách cítí důvěru a zázemí, proto se z nich často stávají takové vrby pro své okolí. Právě to vede k faktu, že ženy narozené v dubnu milují sport. Tím, že se jim všichni svěřují, si potřebují ulevit a mít chvíli samy pro sebe. Sport je tak jejich nejlepším odreagováním.

Květen

All you need is love. To by mohl být slogan všech žen narozených v květnu. A bodejť by ne! Máj je přeci lásky čas! Láska je pro ně, podobně jako pro ženy narozené v únoru, zásadní. Nekonečnou lásku rozdávají, ale také ji očekávají na oplátku. Právě to je důvod, proč tyto ženy často narazí. Lidem až moc rychle věří a dají do nich více, než od nich dostanou. Měly by být více opatrné a rozmyslet si kdo jim opravdu stojí za to, aby mu svou lásku věnovaly.

Červen

Větu „kdo je zvědavý, bude brzo starý” známe asi všechny. Pro ženy narozené v červnu je ale zvídavost typická. Milují, když se mohou dozvídat a učit nové věci. V častých případech disponují také velkou kreativitou, ve které se odráží právě zmíněná zvídavost. Kombinace těchto dvou vlastností jim umožňuje vyniknout především v uměleckých sférách.

Červenec

Klid, pohoda a jazz - pro ženy narozené v polovině léta je to ideální kombinace. Nevyhledávají konflikty, spíše od nich utíkají pryč. Z těchto žen vyzařuje příjemná a přátelská aura, kterou si snadno získají koho chtějí. Záliby těchto pohodových osobností jsou klidné. Rády si čtou, nebo relaxují s drinkem v ruce na pláži. Naopak nevyhledávají příliš akční sporty, nebo akce.

Mohlo by se vám líbit

Rozchod roku: Svůdná Megan Fox naznačila rozpad vztahu

Megan Fox a Machine Gun Kelly patří mezi patrně nejslavnější páry na světě, ovšem dle spekulací je nyní jejich vztahu konec. Dvojice se zasnoubila před více než rokem (leden 2022) a zdá se, že svatba do roka a do dne určitě nebude. Spíš rozchod.
elle.cz

Srpen

Pro ženy narozené v srpnu je typická poměrně nevídaná kombinace egoismu a laskavosti vůči ostatním. Pro ostatní by se rozdaly. Milují dělat radost a vždy si pro ostatní přejí jen to nejlepší. Někdy do toho ale vstoupí právě zmíněný egoismus a tyto ženy místo ostatních upřednostní samy sebe. Stejně, jako milují dělat radost ostatním, milují ji dělat samy sobě. Dělá jim dobře, když je někdo neustále chválí, obdivuje a právě díky sebestřednosti jsou moc rády středem pozornosti.

Září

Jestli jste viděly seriál Přátelé, charakteristika osobnosti ženy narozené v září sedí na Monicu, když plánovala svatbu Phoebe. Vše na minutu přesně, disciplína a plánování - to je jejích parketa. Nesnáší nečekané změny, spontánní akce a překvapení. Jsou nerady vystaveny událostem, na které nebyly připraveny. Překvapením proto takové ženě velkou radost neuděláte. Ať už bude sebehezčí. Raději s ní vše do detailů naplánujte. Bude spokojená jak ona, tak vy.

Říjen

Říjen se nese ve znamení důvěry sama v sebe. U žen narozených v tomto měsíci se ale tato sebedůvěra často prolíná s tvrdohlavostí. V konfliktech nerady přiznávají chybu a raději si stojí tvrdě za svým, než aby uznaly, že se mýlí. Proto může být komunikace s těmito ženami někdy náročnější, je totiž potřeba velká míra trpělivosti. Vztah s takovou ženou ale stojí v každém případě za to.

Mohlo by se vám líbit

Irina Shayk a Kendall Jenner pózovaly v nejnovější kolekci polonahé

Modelky, které zná celý svět. Tak by se dalo mluvit o Irině Shayk (37) a Kendall Jenner (27). Obě se v nejnovější reklamní kampani svlékly a předvedly svá dokonalá těla. Fotografie, kde modelky pózují pouze v síťovaných punčochách, obletěly celý svět a fanoušci si pochvalují jejich odvahu a vkus zároveň.
elle.cz

Listopad

Upřímnost je to, na čem listopadové ženy staví celou svou životní filozofii. Z duše nenávidí lži a neupřímné jednání. Jakmile jim někdo zalže, okamžitě s ním skončí. Tyto ženy jsou skvělými vrbami, umí úžasně naslouchat a vždy vám upřímně poradí. Nebudou chodit kolem horké kaše, ale přímo vám řeknou svůj názor, což někdy nemusí být úplně příjemné. Se všemi mají ale dobré a upřímné úmysly.

Prosinec

Všichni známe takovou ženu, ze které vyzařuje šarm, dobrá energie a má smysl pro zábavu a dobrodružství. Takové ženy se rodí v prosinci. Mají přirozený talent na to být středem pozornosti, vést nekonečné konverzace a téměř s každým vycházet dobře. Jsou nesmírně otevřené a skvělé společnice, v jejichž přítomnosti se cítí každý člověk dobře. Právě díky tomu vynikají v profesích, kde je komunikace s lidmi na denní bázi.

cara

Zdroj: vmarkus.sk, zodiacsigns.com
Autor: Aneta Akgul