Čtení o kráse, které vám otevře oči!

 

Great Hair Days: & How to Have Them

Je v pořádku brát své vlasy vážně, protože jde o víc než jen o vlasy – jde o sebevědomí, jde o sebevyjádření. Tato kniha vám ukáže, jak na to. Praktické, inspirativní čtení plné testovaných produktů a vyvrácených mýtů. Tato kniha nabízí všechny odborné rady ohledně stylingu a vlasové péče, které kdy budete potřebovat od uznávaného módního a áčkového kadeřníka Luka Hershesona, muže, který stojí za ikonickými střihy a styly, z runways Missoni, Armani a stránek Elle či iD a nosí je mimo jiné i Keira Knightley, Sienna Miller, Emma Watson a Claudia Schiffer.

The Tweakments Guide: Fresher Face

Ať už máte otázky ohledně botoxu, výplní, laserů nebo peelingů, Alice Hart-Davis má odpovědi. Je známá svým upřímným přístupem a bez zaujatosti vás provede možnostmi „vyladění“. Pokud si budete přát, pomůže vám také se rozhodnout, jaké jsou nejlepší možnosti pro zákroky, kterých si nevšimne ani kamarádka.

 

great hair days

 

The Company I Keep: My Life in Beauty

Tato pozoruhodná monografie bývalého generálního ředitele společnosti Estée Lauder Companies, Leonarda Laudera, poskytuje zasvěcený pohled do jedné z největších světových kosmetických společností, kterou v roce 1946 založila Lauderova matka v rodinné kuchyni.

Great Skin: Secrets the Beauty Industry Doesn't Tell You

Inge Van Lotringen je jako kosmetická novinářka známá pro svůj urputně investigativní přístup, to znamená, že je geniální poradkyní v tom, jak prohlédnout marketingové slogany a upřednostnit postup skutečně prospěšný pro vaše tělo. Inge prohlašuje, že neexistují žádné „zázračné“ produkty a využívá znalostí, aby vám pomohla vyvrátit největší mýty v péči o pleť, kterým pravděpodobně věříte.

 

Knihy do karantény: Silné ženské hrdinky, které vás nadchnou

elle.cz

great skin

 

I Am Beauty: Timeless Skincare and Beauty for Women 40 and Over

Mnoho knih o kráse je zaměřeno na mladší ženy, takže je osvěžující vidět i tu publikaci, která se zaměřuje na nestárnoucí krásu. I když se zaměřuje na konkrétní rady pro ženy po čtyřicítce, všem ženám by tyhle písemné rady vizážistky celebrit Riku Campo prospěly.

Nailed It

Světově proslulá nehtová umělkyně a autorka učebnice pro nehtové techniky, kterou musíte znát, Marian Newman odhaluje příběhy některých nejvíce ikonických stylů, které vytvořila pro legendární módní přehlídky. Marian zve na velkolepou obrazovou i textově hutnou cestu skrze svou neuvěřitelnou dvaceti letou kariéru. Kniha Nailed It, plná nádherných fotografií od nejvlivnějších světových fotografů a objasňujících detaily ze zákulisí, je nezbytnou knihou pro všechny amatérské manikérky.

 

nailed it