REKLAMA

Čtěte v nové ELLE: 5 hereček ve speciálním projektu Identita

REKLAMA

Každá je jedinečná a všechny mohou být inspirací! Druhý ročník projektu Identita, za kterým stojí Miroslava Myšička z kadeřnictví RED Salon, tentokrát představuje pětici žen, které představují ženství jako jedinečný element. Od křehkosti až po energii a živelnost. Každá po svém... Mezi inspirativními ženami tentokrát nechybí Vlastina Kounická Svátková, Zuzana Šulajová, Vanda Janda, Petra Nesvačilová a Alena Doláková. 

„Letošní projekt Identity jsme zaměřili na ženy jako na celek.  Na celek, který by měl jiným ženám ukázat, že se nemusí bát říct cokoliv o sobě, a sdělit svůj nároz a nebo postoj. A zároveň je to trošku o vlasech. Není nutné si předělávat vlastní texturu vlasů, aby jsem se někomu líbily. Je nutné si umět upravit tu svoji a milovat ji jako sama sebe." říká Mirka Myšička, autorka projektu a Jana Šafářová, majitelka RED salon, ji doplňuje: „Hledali jsme "ženy". Ženy, které náš oslovují vlastním příběhem, jedinečností, názorem a tím že se nebojí říct, co si myslí, a neříkají to jen proto, aby se někomu líbily.“

 

Zuzana Šulajová

 

ZUZANA ŠULAJOVÁ

Za své osobní vítězství považuji:

… že jsem se naučila rozlišovat mezi podstatnými a nepodstatnými věcmi, což mi každý den pomáhá udržet se „v klidu“ a těšit se z toho, co mám.

Přijmout se taková, jaká jsem…

… pro mě nikdy nebyl problém. Myslím si, že to tak bylo díky rodinnému zázemí, protože jsem vyrůstala mezi umělci a různorodost, osobité názory a extravagance se vždy tolerovaly.

Největší ženskou silou je…

… něha.

Tři slova, která mě definují:

Trpělivost, nedočkavost a cit.

....

Více se dočtete v červencovém čísle ELLE, které je právě na stáncích.

Kredit:

Video: Marek Mysicka  

Styling: Zoltan Toth  

Vlasy: Mirka Mysicka a Red salon tym s produkty Redken

Make-up: Dasa Krskova 

 

 

cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA