Exkluzivně: značka Burberry v Londýně odhalila nový parfém

Seznamte se s Her, žhavou novinkou britského módního impéria Burberry. Za jejím vznikem stojí jeden z nejoslavovanějších parfémářů současnosti, Francis Kurkdjian. Těšit se můžete na vůni pro ženy, jež zachycuje vibrující atmosféru Londýna a touhu po dobrodužství. 

Je ovocná a květinová. První, co ucítíte, bude svěží vůně černého rybízu, borůvek a malin v doprovodu jasmínu, fialek, ambry a pižma. Výsledkem je svěží, jiskřivá a ikonická vůně Her Eau de Parfum by Burberry, která od první chvíle budí silné emoce.

„Vůně je váš jedinečný podpis. Musí být dominantní, výrazná, a přesto jemná a diskrétní. Pro mě má kombinace letních bobulí jako jsou maliny nebo borůvky spolu s hřejivým akcentem ambry neskutečně specifické a originální kouzlo,“ vysvětluje Francis Kurkdjian. „Okamžitě poznáte, když se s ním někdo navoní, což je přesně to, čeho jsme chtěli touto vůní dosáhnout.“

A kdo jiný by měl reprezentovat londýnského ducha lépe než světová topmodelka a herečka Cara Delevingne. Za fotoaparát se postavil Juergen Teller, a tak vznikla originální a jedinečná kampaň, jež přesně odráží kosmopolitního ducha parfému i celého Londýna. Cara k této příležitosti nahrála vlastní reedici písničky Maybe It’s because I’m a Londoner, která odráží její lásku ke svému rodnému městu a stala se pomyslnou hymnou celé kampaně. 

Speciální vůně si žádá i speciální flakon. Ten našel inspiraci v archivech britského módního domu a úplně prvním parfému Burberry – Burberry for Men, který byl představen v roce 1981. 

Jste připraveni začít objevovat atmosféru Londýna? My rozhodně ano!