Jóga, balet, plavání a pilates v jednom

Art of Movement Studio vzniklo v historické budově na pražském Starém Městě. Vede ho Barbora Kohoutková, naše významná baletní umělkyně. Zakládá si na osobním přístupu, a hlavně na cvičení, které vaše tělo neopotřebuje. Naopak – zdokonalí ho a rozvine. Jmenuje se Gyrotonic® a Gyrokinesis®. První se cvičí na speciálním přístroji pouze v individuálních lekcích, druhé skupinově na nízkých stoličkách.

Oba druhy představují propracovaný cvičební systém. Spojují v sobě prvky jógy, baletu a plavání. Při plynulých pohybech se svaly střídavě napínají a uvolňují. Tělo sílí a získává výraznou pružnost. Svaly se krásně rýsují, protahují se, nezvětšují se jako při většině sportech do šířky. Velkým bonusem cvičení je zlepšení pohyblivosti kloubů, urychlení regenerace a obnovení vitality.

Gyrotonic®

Původně bylo cvičení určené pro tanečníky a sportovce s opotřebovanými a unavenými svaly i klouby. Každopádně se pro svou efektivitu rychle ujalo a rozšířilo. Za oceánem už je dlouho v oblibě, k nám dorazilo až teď, s Art of Movement Studiem.

Kromě Gyrotonic® a Gyrokinesi® si ve studiu zacvičíte i jógu, pilates, tai-či nebo čchi-kung. Art of Movement Studio navíc nabízí i tanečně-pohybovou průpravu, masáže a poradenství. Více informací, rozvrh lekcí, profil cvičitelů a ceník najdete na stránkách www.artofmovement.cz.

Gyrotonic®, Barbora Kohoutková

Tištěný magazín

Elle cover
REKLAMA