REKLAMA
REKLAMA

Hot news: výrazné oči jsou podle Petera Philipse a značky Dior opět ve hře

Na přehlídce jarní Haute Couture kolekce módního domu Dior vytáhl Peter Philips, kreativní ředitel pro make-up, další ze svých trumfů. Výrazné oční linky! Orámované oči modelek pak perfektně kontrastovaly s novou kolekcí Marie Grazie Chiuri. Po výrazných rtech se tak znovu vrací pozornost k očím…

Co byla hlavní inspirace Petera Philipse? „Vybral jsem si záměrně hodně tmavý a dramatický look, který odkazuje na divadelní postavu Pierota.” Největší inspirací make-upovému guru však samozřejmě byly modely Dior Haute Couture. Kreativní ředitelka francouzského módního domu Marie Grazie Chiuri tentokrát pozvala hosty na opulentní cirkusové představení plného nejen úchvatných rób, ale i artistů a tanečníků. 

dior haute couture

Celkový efekt ještě umocnil právě make-up Petera Philipse, který natočil řasy, orámoval je černou tužkou, kterou do pro dramatický efekt do ztracena rozmazal, aby linie nebyly příliš ostré. Zbytek celého looky zůstal zcela přirozený a jemný a Peter na něj použil linii Dior Backstage na tvář a tělo. 

Podívejte se na video, které vám dovolí nakouknout do backstage a snít spolu s námi:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA