REKLAMA
REKLAMA

Vyzkoušejte si make-up jako na přehlídce Dior Spring–Summer 2021

Přinášíme vám tipy a triky na okouzlující make-up look přímo z módního mola přehlídky Dior pro jaro–léto 2021.

Oči

Pro dokonalé zvýraznění očí, použil Peter Philips paletku očních stínů 5 Couleurs Couture 649 Nude Dress Palette, kterou aplikoval na horní víčka. Dramatického výrazu dosáhl díky lince na oči Diorshow 24h Stylo 091 in matte black, která má krémovou texturu, takže se snadno nanáší a vydrží až 24 hodin. Tato oční linka vám umožní zvýraznit oči jedním precizním tahem a vy tak získáte stejně okouzlující pohled, který měly modelky na přehlídce Dior.

 

 

Pleť

Základem zdravě vypadající a zářivé pleti je důkladná příprava a hydratace. Jak bezchybné pleti docílit? Peter Philips odhaluje své tajemství:

První produkt, který by vám během vaší rutiny neměl chybět je Capture Totale C.E.L.L. - Energy Super Potent Serum - jedná se o velmi účinné intenzivní sérum pro dokonalou péči v boji proti známkám stárnutí pleti. Poté by měl následovat Capture Totale C.E.L.L. Enery Firming & Wrinkle-Corrective Creme, který pleť zklidňuje, revitalizuje a zlepšuje její kvalitu. Zároveň se jedná o nejlepší pleťový krém v boji proti stárnutí pleti, který Dior vytvořil na základě výzkumu kmenových buněk a jeho květinové expertizy. Výsledkem je odolnější pleť, která v jakémkoli věku vyzařuje zdravý a mladistvý vzhled.

Jakmile je vaše pleť takto připravená, přejděte k podkladové bázi Dior backstage Face & Body Primer 001 Universal. Jedná se o první univerzální podkladovou bázi s okamžitým účinkem rozjasnění, vypnutí a zmatnění pleti. Dior backstage Face & Body Primer 001 Universal skvěle doplní make-up Dior Backstage Face & Body Foundation, jehož barvu zvolíte dle tónu vaší pleti. Finále pak patří zázraku jménem Dior Forever Skin Correct, který můžete použít jako korektor, základní vrstvu pod make-up, konturovací krém anebo rozjasňovač.

 

Rty

Hydratované a hladké rty jsou podmínkou bezchybného vzhledu. Peter Philips používá jako první krok v péči o rty Dior Lip Sugar Scrub 001 Pink. Jedná se o peelingovou a vyživující tyčinku se zrnky cukru, které při promnutí rtů tají. Výsledkem jsou neuvěřitelně jemné a přirozeně lesklé rty. Následně nanese na rty Dior lip Maximizer 001 Pink - objemový lesk z backstage pro hladké a hydratované rty a okamžitý a dlouhotrvající efekt plných rtů.

Nehty

Na nehty použijte lak Dior Vernis Muguet, výjimečný bohatou texturu, která vykouzlí gelový efekt o několika dimenzích. Ergonomie nového štětečku laků Dior Vernis je nyní měkčí, delší, zaoblená a štěteček je rovně zastřižený, díky čemuž umožňuje bezchybné nanášení i s méně zkušenou rukou. Mít perfektně upravené nehty nebylo nikdy snadnější.

Vlasy

Vlasy modelek na přehlídce Dior pro jaro–léto 2021 byly stylyzovány do přirozených looků z nichž některé byly oživené čelenkami či šátky. Pokud se tedy chcete inspirovat, nyní už víte, jak si s vlasovým stylingem poradit.

 

Dior Beauty SS 21
Info ikona

 

Rozhovor s kreativním ředitelem Dior Make-up

Poslechněte si rozhovor s kreativním ředitelem Dior Make-up Peterem Philipsem, ve kterém vás vezme krok po kroku na cestě k dokonalému make-upu na přehlídce Dior Spring 2021 blíže:

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA