Vizážistka Made in France

Její beauty tutoriály na YouTube milují diváci od Ameriky až po Čínu. Je libo modré stíny, vlny, snadnou ranní rutinu, červenou pusu nebo flitry? Violette má spoustu nápadů, které ztvárňuje v cool videích, které spíše než klasický tutoriál step by step připomínají stylový krátkometrážní biják. 

Violette je typickou Francouzskou se vším, co k tomu patří: miluje Paříž, rudé rtěnky, černou barvu a její krása je velmi nevšední až podmanivá. Je to holka s charismatem, za kterou se na ulici určitě otočíte.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Původně studovala malbu, ale následně přešla na slavnou École du Louvre, kde objevovala módní a kostýmní design. Je jí teprve přes třicet a už stihla pracovat pro značky Dior, Estée Lauder, M.A.C i Sephora a fotit s legednárními fotografy Patrickem Demarcheliem nebo Mario Sorrentim. V poslední době na sebe upozornila jako vizážistka nejnovější kampaně pro značku Celine, která vyznává jednoduchost a přirozenost.

 

 

Sama ráda make-up pravidelně odkládá:„Jinak celé sebevědomí stavíme na něm. Nebojím se být nenalíčená před svými kolegy a přáteli, i když ten den nevypadám perfektně a mám třeba napuchlé oči. Doufám, že inspiruji i ostatní. Narodili jsme se přece dokonalí sami o sobě,” řekla exkluzivně české ELLE.

Jak vypadá její ranní rutina a do které módní značky se právě zakoukala?

Více se dočtete v únorovém vydání ELLE na straně 105, které si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze. Nově si ELLE můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz a samozřejmě ji najdete i na stáncích.

 

Mohlo by se vám líbit

Díky únorové ELLE, si zamilujete francouzský "je ne sais quoi" styl

Únorová ELLE se na lásku dívá moderníma očima a nabízí inspiraci od těch nejpovolanějších: od Francouzů, mistrů na poli svádění i znalců nejnovějších módních trendů.
elle.cz