REKLAMA
REKLAMA

Cara Delevingne je novou múzou Dioru

Herečka a supermodelka s rock’n’rollovým postojem k životu nás baví od svých začátků. Kariéru odstartovala už na škole a ve chvíli, kdy vyhrála titul modelky roku prestižních cen British Fashion Awards, rozjela se její kariéra na plné obrátky. Spolupracovala s Burberry, Chanel, Mulberry, Dolce & Gabbana nebo s módním návrhářem Jasonem Wu. V prvním filmu si zahrála roku 2012 a jednalo se o adaptaci Anny Kareniny. Její dosud nejvýznamnější rolí je postava Margo Roth Spiegelman v romantickém filmu Paper Towns. 

dior

Svět ji miluje pro její otevřenost, odvahu a styl. Na sociálních sítích zase více než 41 milionů obdivuje její smysl pro humor, spontálnost a veselou povahu, která mnohdy kontrastuje s její image. Právě proto byla jasnou volbou francouzského módního domu Dior i Petera Philipse, kreativního ředitele Dior Beauty, když se rozhodoval, kdo by mohl být tváří revoluční rtěnky Dior Addict Stellar Shine. 

Rtěnky Dior Addict Stellar Shine obsahují přírodní včelí vosk a aloe vera a rtům dodávají nejen pocit hebkosti, ale zároveň je vyživují a hydratují. Díky pigmentům navíc vydrží na rtech až 8 hodin a podle výzkumů tak na konci dne zanechávají rty až o 38 procent více hydratované. Ale Peter Philips přidal do rtěnek ještě jednu ingredienci navíc: čichové překvapení! Rtěnky jsou obohaceny o sladkou vůni vanilky.

dior

Rtěnky Dior Addict Stellar Shine jsou pro vás dostupné ve 24 odstínech, ze kterých si vybere každá žena. Od jemných pastelových barev přes svůdně červenou až po temnější barvy švestek. 

K dostání jsou od 7. března v sítí parfumerií a na www.dior.com

cara

Mohlo by se vám také líbit:

DIOR HAUTE COUTURE KOLEKCE PLNÁ OPTICKÝCH KLAMŮ

EXKLUZIVNĚ Z PAŘÍŽE: NAHLÉDNĚTE DO SHOWROOMU DIOR

EXKLUZIVNĚ Z PAŘÍŽE: MÓDNÍ PŘEHLÍDKA DIOR OČIMA KAMILY PÍSAŘÍKOVÉ

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA