Jelly Nails: Devadesátky jsou zpět, a tentokrát i na vašich nehtech

A tak vznikly Jelly Nails

Jelly nails, které můžete najít i pod názvem „syrup nails“, připomínají svým vzhledem želé. V některých případech můžou připomínat také barevná mozaiková sklíčka. Na první pohled se vytvoření těchto nehtů může zdát složité, příjemně vás potom překvapí fakt, že tento chic trend je i velmi jednoduchý. Pro vytvoření lesku na rty na vašich nehtech, jak jelly nails někteří nazývají, stačí vlastně velmi málo. Pokud zrovna máte náladu na domácí „mani“, tak si takový jelly lak na nehty můžete jednoduše vytvořit doma. Stačí pouze průhledný lak a lak v barvě podle vaší preference. Do průhledného laku nakapejte několik kapek laku barevného a dostatečně protřepejte. Doporučujeme přidat barevných kapek spíše méně, každopádně je jen na vás, jak moc průhledný lak chcete mít. Výsledný lak poté aplikujte na nehty jako každý jiný a můžete se z této novinky těšit. Pokud ale nechcete hned ze začátku použít celou lahvičku průhledného laku nebo chcete experimentovat s více barvami, tak použijte paletku na míchání a smíchejte dvě až tři kapky průhledného laku s jednou až dvěma kapkami barevného laku.

Mohlo by se vám líbit

Máte krátké nehty? Nevadí. Tyto nail art trends padnou každému tvaru

Letošním trendem jsou rozhodně krátké nehty s „amazing mani on top“. Krátké nehty mohou být stejně krásné a elegantní, jako dlouhé, a kreativitě se meze nekladou. Tak nezoufejte, že tvar vašich nehtů není zrovna ideální. Od barevných přes jemné až po všelijak zdobené – hlavní je, že se s nimi budete cítit sebevědomě.
elle.cz

Jak na to?

Když se celému procesu míchání chcete vyhnout, ale přece si jen preferujete vytvářet nehty doma, tak díky populárnosti tohoto trendu můžete skoro v každém obchodě s kosmetikou jelly lak na nehty zakoupit. Můžete ho mít v podobě normálního laku či gel laku. Pokud ale ani tak nevěříte svým lakovacím „skills“, či se jednoduše rádi necháváte hýčkat, pak navštivte kosmetický salon, kde se vám postarají o krásný jelly nail set. Tím pádem si můžete vybrat i náročnější design nehtů a pokud si necháte udělat nehty delší, tak právě viditelný přechod mezi nehtovým lůžkem a špičkou nehtu je při tomto trendu velmi populární.

Nehty jako gumové bonbóny

Jedním z nápadů, kterým se můžete inspirovat jsou blueberry jelly nails, který používá poloprůhledný lak s modrým nádechem. Když přidáte k laku s modrým nádechem kapku bílého laku, tak vytvoříte tzv. blueberry milk nails. Další oblíbené barvy používané při tomto trendu jsou světle růžová, světle hnědá, růžové ombré či rudá červená, která nejvíce připomíná gumové bonbóny. Ombré na nehtech může jít od špičky nehtu či v kruhu ze středu nehtu. Nehty můžete hravě doplnit různými vzory srdíček, květin, vlnek nebo puntíků.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Zdroj: Byrdie, Allure, ELLE.com