Máte krátké nehty? Nevadí. Tyto nail art trends padnou každému tvaru

Máte krátké nehty? Nevadí

Co se tvaru nehtů týče, je důležité sáhnout po takovém, který vám nejvíce vyhovuje. Pokud chcete nehty opticky prodloužit a zúžit, tak neváhejte zvolit tvar s mandlovým či oválným varem. Pokud chcete působit elegantně, tak s kulatým tvarem nikdy nešlápnete vedle. Pokud je tedy vaším cílem prodloužení nehtů, tak se vyhněte čtvercovému či špičatému tvaru, který by mohl zkrátit nehty na pohled více. Nakonec se ale stejně řiďte tím, co se vám nejvíce líbí a hodí pro vaše ruce. 

Mohlo by se vám líbit

Cherry Mocha, jediný odstín nehtů, bez kterého se na podzim neobejdete

Nevíte, jakou barvu nehtů zvolit pro letošní podzim? Co třeba Cherry Mocha Nails – novou senzaci TikToku!
elle.cz

Kreativní spinoff pro klasiku francouzské manikúry

Pokud chcete na vašich nehtech vyzkoušet něco nového a originálního, ale necítíte se na plné barvy po celém nehtovém lůžku, tak je tento tip přímo pro vás. Namísto klasické francouzské manikúry s bílými špičkami nehtů vyzkoušejte špičky barevné. Experimentovat můžete s populární vínovou, tmavě hnědou či rudě červenou. A pokud se zrovna cítíte v experimentální náladě, tak si můžete na špičkách nehtů nechat vytvořit populární cheetah print nebo chrome barvu, které jsou hitem letošního podzimu a zimy.

Červený lak, evergreen

Červený lak na nehtech je klasika, která nikdy nevyjde z módy. Červená barva symbolizuje vášeň, sílu a sebevědomí. Červený lak na nehtech může být váš oblíbený „pop of red“ doplněk do studených a zašedlých dnů, dodá vám styl a eleganci, ať už jste na pracovní schůzce, večírku nebo jdete na rande. K nehtům můžete také sladit rtěnku a outfit doplnit například o červené mary janes, které jsou jednoduše dechberoucí a nepřehlédnutelné. Pokud se necítíte na rudou červenou, můžete zkusit její oblíbenou sestru – tmavě červenou neboli bordó. Blízká jí je také trendy cherry mocha barva. Tato barva připomíná červené víno či svařák, který spolehlivě příjemně zahřeje při chladném večeru.

Mohlo by se vám líbit

Nail trends podzimu 2023: Trendy, které musíme na nehtech vyzkoušet

Upršené dny strávené v kavárnách nad oblíbeným chai latte, momenty, kdy je doma tak útulno, že se nám nechce ven... ano, takto si idealizujeme podzim. Jak se ale lépe naladit na změnu ročního období, než právě nehty, které máme stále na očích? Jaká manikúra bude tento podzim trendy? Zde jsou největší trendy podzimu roku 2023...
elle.cz

Pearls please

Perly jsou doplněk, ze kterého se můžete radovat celý rok, tak proč ho neinkorporovat do svého stylu v podobě nehtů? Abstraktní perlová manikúra je styl, který kombinuje pastelové barvy s perleťovým třpytem, aby vytvořil vzhled, který připomíná přírodní perly. Neobvyklou texturu nehtu lze vytvořit pomocí poly gelu, na který se poté navrství perleťový lak či perleťový prach na nehty. Nádech perleti můžete ladit s tónem vaší oblíbené barvy, proto můžete zvolit perleť s nádechem modré, růžové či zelené. Nejen dlouhým nehtům, ale právě i krátkým padne tento styl jako ulitý.

Chrome nails i ombré

Dalším tipem pro zajímavé, a přesto snadno dosažitelné dobře vypadající krátké nehty, je sáhnout po bronzově třpytivé hnědé barvě laku, která vás naladí a připraví na tak očekávané svátky a oslavy. A pokud se vám líbí nápad hnědých nehtů, tak neváhejte nad nenuceným ombré přechodem z hnědých špiček. Ombré krátké nehty opticky prodlouží. Win win.

Mohlo by se vám líbit

Jak budou vypadat naše nehty v roce 2023?

Vezměte trochu extravagance, oslaďte ji kouskem nostalgie a okořeňte špetkou vtipu. Smíchejte s iluzivními odlesky a esencí francouzské elegance, protřepejte společně s protikladnými kontrasty. Budete-li se držet receptu, připravíte si ten nejlahodnější mix Nail Art trendů roku 2023. Dobrou chuť!
elle.cz

Zdroj: Allure, Byrdie, ELLE.com