K nové ELLE jako dárek luxusní rtěnka nebo oční stíny Sisley!

Zajímáte se o svět módy? Baví vás sledovat aktuální módní i kosmetické novinky? Rády testujete kosmetické vychytávky? Pak si nové číslo ELLE zamilujete! Nejenže na vás čekají stránky plné nových jarních trendů, které se nesou od potisků přes džínovinu až k neonovým barvám, ale ještě jako dárek obdržíte cool rtěnku nebo oční stíny v tužce. Vybrat si budete moct z několika barev Phyto-Lip Twist produktů Sisley.

Exkluzivně pro čtenářky ELLE je navíc připravena akce od 12. 2. do 10. 3. v Boutique Sisley v Jáchymově ulici v Praze, kam můžete přijít s aktuálním vydáním magazínu a získat 10% slevu + dárek. 

Jaké barvy rtěnek a očních stínů se líbí nám v redakci ELLE?

Sisley

ANNA BASIKOVÁ, redaktorka

rtěnka, Sisley Phyto-Lip Twist, odstín 01 - Nude

"Z devadesáti procent se líčím velmi nenápadně a vystačím si jen s make-upem a řasenkou. Když přijde ten správný čas na rtěnku, vždy sahám po jemných tónech. Tenhle nude odstín je tak pro mě jako stvořený."

cara
Sisley

ANNA MACHOVÁ, kosmetická redaktorka

rtěnka, Sisley Phyto-Lip Twist, odstín 07 - Coral

"Momentálně nosím rtěnky snad ve všech odstínech růžové. S korálovým Twistem jsem si vyzkoušela, že i barva, po které bych na první dobrou nesáhla, může vypadat dobře. Twist si tak zasloužil čestné místo v autě, kde vždy dělám poslední úpravy před tím, než jdu do práce nebo na schůzku."

cara
Sisley

MARIYA PATROVSKÁ, zástupkyně šéfredaktorky

rtěnka, Sisley Phyto-Lip Twist, odstín 10 - Sugar

"Miluju výrazné rty a toto je perfektní růžová, která mi snad pomůže co nejdříve přivolat jaro. Rtěnka je poloprůhledná a lehoučká, takže za mě ideál."

cara
Sisley

LUCIE JANOTOVÁ, digital director ELLE.cz

rtěnka, Sisley Phyto-Lip Twist, odstín 12 - Melon

"Nebudu přehánět, když napíšu, že tuto rtěnku mám v každé své kabelce. A v autě. A v kabátě. A v kosmetické taštičce u zrcadla... Prostě tak nějak všude. Možná spíš než ke rtěnce bych ji totiž přirovnala k tónujícímu balzámu na rty s matným efektem. Nejvíc mě na ní baví, že nejenže rty obarví, ale ještě o ně pečuje. A odstín Melon je svými narůžovělými pigmenty ideální pro denní nošení." 

cara
Sisley

KLÁRA DEDKOVÁ, redaktorka

rtěnka, Sisley Phyto-Lip Twist, odstín 14 - Love

"Jakou barvu má láska? Podle Sisley zářivě růžovou s číslem 14 a já se do odstínu nové rtěnky zamilovala. Navíc věřím, že šťavnatými rty přivoláme nejen jaro, ale rovnou i horké léto. Kdo se přidá a vyzkouší ji také?"

cara
Sisley

KATEŘINA OLEXOVÁ, grafička

oční stíny, Sisley Phyto-Eye Twist, odstín 01 - Topaze

"Odstín Topaze je perfektní na každodenní nošení, když chce člověk přidat oku trochu jiskry. Navíc krémové stíny na oči působí daleko více přirozeněji než pudrové, a to mám na nich nejraději." 

POZOR!

Všechny odstíny najdete jako dárek březnového čísla ELLE, které je právě na stáncích!

EBC promo