Nezapomenutelný look začíná u rafinovaného make-upu

Záhadné pohledy, které se klopí k zemi při sebemenším náznaku kýče. Ve tváři mystický zájem a na rtu věštba, která nepředpovídá nic jiného než nesnesitelnou lehkost bytí. Peter Philips kreativní a obrazový ředitel Dior make-up stvořil dokonale magickou sbírku beauty looků, které dokonale doplnily jedinečné fashion modely Dior haute couture spring/summer 2021.  

Zakleté v balíčku tarotu jsou modelky vymalovány velmi přirozenou paletou barev. Od zlaté, přes hnědou po nude barvy – tohle je naked look dovedený k naprosté dokonalosti. A jejich vzhled jen korunuje perleť, díky níž šel Peter Philips opravdu all in.  

DIOR MAKE-UP: THE DIOR SPRING-SUMMER 2021 HAUTE COUTURE COLLECTION

MYSTERIÓZNÍ CHRISTIAN DIOR HAUTE COUTURE JARO/LÉTO 2021

elle.cz

Oči 

Peter Philips vysvětluje: “Abych dokázal přirozeně rozjasnit oči, použil jsem paletku očních stínů 5 COULEURS COUTURE 579 JUNGLE PALETTE a aplikoval jsem zlatou na víčka i do koutků, pro zdůraznění. Pak už jsem se věnoval obočí, které jsem zkrotil a upravil k dokonalosti.” 

DIOR MAKE-UP: THE DIOR SPRING-SUMMER 2021 HAUTE COUTURE COLLECTION

Pleť 

Pokožka, které je tak perfektní, až je skoro průsvitná, není jen hříčkou přírody, ale skrývá se za ní velmi důkladná příprava a péče. V tomto případě obličej jako v porcelánu získáte, pokud připravíte pleť pomocí beauty řady CAPTURE TOTALE. Nezapomínejte na SPF! Matného a sametové finishe dosáhnete za použití pudru FOREVER CUSHION. 

DIOR MAKE-UP: THE DIOR SPRING-SUMMER 2021 HAUTE COUTURE COLLECTION

Rty & nehty  

Pokud jste toho názoru, že záhadný look věštkyně tarotu musí být velice dominantní až laciný, potom jste na omylu. Je možné ho vytvořit i velice minimalisticky. Pouze s balzámem na rty a průhledným lakem na nehty.  

DIOR MAKE-UP: THE DIOR SPRING-SUMMER 2021 HAUTE COUTURE COLLECTION

Vlasy 

Pěšinka na středu. Vlasy stočené do úhledných copánků na temeni jako koruna, kterou často doplňovala čelenka jako zrozená z mořské pěny. To je opravdu “eso v rukávu” kompletního looku. Bez neopracovaných perel či tajemných závojů přes obličej by Peter Philips jen těžko dosáhl naprosté magie smyslů.  

Elegantní portrét módy: Chanel haute couture JARO/LÉTO 2021

elle.cz