Party za 3, 2, 1 teď... příprava na večírek, díky které zazáříte

Studie britského výrobce nápojů Lambrini pár let nazpátek odhalila, že více než samotný večírek, si 49 % dotázaných užívá přípravu a těšení se na něj. Listování módními časopisy, hledání inspirace na sociálních sítích, zkoušení šatů, návštěvu kadeřníka, nehtového studia... S ELLE se nyní dozvíte, kde se těší úplně nejlíp.

Vzhůru do příprav!

Naší oblíbenou zastávkou rozhodně je pražská pobočka slovenské Envy Clinic. Jejich úžasné půlhodinové ošetření Express Glow (Envy Clinic, 1200 Kč) bylo sestaveno tak, aby vaši pleť dostalo do kondice těsně před akcí. Stačí se pohodlně uvelebit na lehátko a užít si skvělou obličejovou masáž s liftingovými prvky a zapracování koncentrovaného séra, které odstraňuje otoky a pomůže pokožku rychleji detoxikovat. Garantujeme vám, že po třiceti minutách je velmi obtížné vrátit se zpět do reality. Ale nezapomeňte, party je za dveřmi!

Další skvělou zastávkou, kde dostanete všechen servis pod jednou střechou, je re:beauty studio. Jejich balíček re:pre-cocktail routine (re:beauty studio, 2450 Kč) zahrnuje mytí a natočení vlasů a večerní make-up od profesionálních vizážistek. Pokud byste ještě neměla dost, můžete přidat mani - pedi (od 1250 Kč za obě služby) a odejdete jako zcela nový člověk. Isn’t it fabulous? Na nehtové kombo jsou skvělí i ve vyhlášeném pražském studiu nehtynehty. Objednejte na mani a pedi (nehtynehty, 2390 Kč) a po dvou hodinách budete odcházet s designem jako z Instagramu jedné z trendy Dánek.

Underpainting: Makeup trend, který ovládl celý TikTok

elle.cz

Máte víc času? V tom případě nesmíte minout nově otevřené kadeřnické studio The Lounge Honzy Těšíka. Nabízí zde úžasné hair spa ošetření (The Lounge 1900 Kč) vlasovou kosmetikou Authentic Beauty Concept. V privátní kabině s meditační hudbou vás po lehkém mytí čeká nanesení detoxikačního bahna, které jemně čistí pokožku hlavy a vlasy. V tu chvíli přichází čas na vaše myšlenky a chvilku odpočinku... Zázrak se totiž musí nechat působit. Ve druhém kole se do vlasů nanáší jemná želé maska, která vlasy uhladí a připraví na další úpravu. Po hodině jsou vaše vlasy jako znovuzrozené a vy dokonale odpočatá.

Druhou časově náročnější variantu představuje nová pražská pobočka hollywoodského centra krásy Face Place. Zkuste legendární proceduru amerických hvězd iderm Facial (Face Place, 3300 Kč). Ta zahrnuje hloubkové čištění a aplikaci star productu CE Ferulic od kosmetické značky SkinCeuticals. Tento star product obsahuje zinek a silnou koncentraci vitaminu C a když se za použití galvanického proudu zapracuje hluboko do pokožky, můžete se těšit na neskutečně prozářenou pleť a zlepšení vzhledu jemných vrásek. 

Ale pokud náhodou nestíháte, kupte si aspoň oceňovanou pleťovou masku Sisley Black Rose Cream Mask (Sisley, 3350 Kč) s výtažky z černé růže. Během patnácti minut vaši pokožku krásně omladí a rozzáří. Zaručeně.

P.S. Little party never kill nobody!

5 nápojů pro zářivou pleť: Jak vyživovat svoji pleť vnitřně?

elle.cz