Holka nebo kluk? U vůní je to fuk

Už dávno neplatí, že muži vyhledávají pouze pánskou kosmetiku a dámy se oblékají do striktně ženských střihů. Od opačného pohlaví se inspirujeme každým dnem. Osobně mám slabost pro dřevité vůně i skvěle padnoucí obleky. Obojí typické spíš pro muže. A já jím propadám každým dnem a nosím je s hrdostí. Zvlášť parfuméři si genderless trendu v posledních letech užívají čím dál víc. A není to zábavné? Zjistit, že váš milý má v koupelně na poličce stejný flakonek jako vy?

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540

Nadčasová klasika pro ty nejslavnostnější chvíle. Květinová vůně byla vytvořena k 250. výročí sklárny Baccarat a má evokovat typické rubínové krystaly, které firma vyrábí. Cílem bylo vymyslet parfém podobný minerálům i ohni, jež bude pevná a průsvitná jako vzácné kameny. Posouzení necháme na vás, nezaměnitelnou vzpomínku v místnosti, ze které zrovna odejdete, však čekejte. Ideální jako dárek. A je jedno, jestli pro manžela nebo kamarádku.

unisex

Hermès Concentré d'Orange Verte

Kdo nemá rád vůni a chuť čerstvě vymačkaných sicilských pomerančů? Zaručujeme vám, že svěží citrusová toaletní voda ve vás vyvolá stejně uspokojivý pocit. Ať už ji cítíte na sobě nebo na vašem protějšku. Kéž by to takhle vonělo všude na světě!

hermes

Byredo Super Cedar

Věděli jste, že zakladatel značky niche parfémů Byredo Ben Gorham byl profesionálním basketbalistou? Už od mládí ale věnoval zvláštní pozornost vůním kolem sebe a chtěl vytvořit značku soustřeďující se na výrobu parfémů pouze z pár kvalitních surovin. Cedrové dřevo patří mezi ně. Nadechněte se a v myšlenkách se přeneste do vyhřátého švédského srubu. Tip pro vás, neotevírejte oči, dokud to jde.

byredo

Diptyque Tempo

Co se stane, když smícháme smyslnou vůni pačuli, růžového pepře a fialky se svěžím bergamotem, šalvějí a maté? Vznikne dokonalá parfémovaná vůně pro všechny, kteří chtějí žít podle vlastních pravidel. Je na čase rozšířit vaši sbírku svíček od stejné značky o tyto nové lahvičky.

tempo

Gucci Memoire

Nejnovější parfém na konec. I když ve vintage kabátku připomínající antickou dobu. Vanilka, heřmánek, jasmín i santalové dřevo jsou nadčasové vůně, které nám připomínají radostné chvíle i vzpomínky na dětství.

gucci