Jennifer Aniston a její recept na dokonalé tělo, pleť i vlasy

O Jennifer Aniston a jejím vzhledu toho bylo napsáno hodně. Naštěstí pro nás i sama herečka ráda mluví, jak se o sebe stará, co nesmí chybět v její koupelně i co nejčastěji obědvá. Jaké jsou její triky a tipy na krásu?

Zde je osm těch nejzásadnějších.


 

Teplá voda s citrónem
Ihned po ránu vypijte sklenici teplé vody s citrónem. Díky vitamínu C posílíte imunitu a hlavně citron obsahuje pektinovou vlákninu, která umí pořádně nastartovat metabolismus.

citronova voda


 

Perfektní vlasy
Ne náhodou patří Jennifer k celebritám s nejlepšími vlasy. Jejím momentálně nejoblíbenějším produktem je noční péče Perfect Hair Day Night Cap od Living Proof a sprej Blowout. "Nastříkáte jej před fénování. Obsahuje ochranu proti slunečnímu záření i chlóru." Herečka si nechává vlasy tónovat jednou za 4 týdny.

Jennifer Aniston


 

Když se nečekaně objeví pupínek
Jennifer radí: "Nevymačkávat!" A má pravdu. Místo toho na postižené místo aplikujte vysušující gel nebo čistící masku (ELLE miluje Sebum Clearing Masque od Dermalogica), nechejte zaschnout, smyjte a znova. Takto zopakujte třikrát. Pupínek rychle zmizí bez podrážděné pokožky.

Jennifer Aniston


 

Méně je více
"Moje každodenní péče je velmi jednoduchá." Což platí i o líčení. Momentálně nejraději používá noční krém a sérum z řady Absolutely Ageless od Aveeno. Ranní péče v podání Jennifer je následující: čistění, sérum, krém s SPF30. Hotovo. Každou neděli si pak dopřává pleťovou masku.

Jennifer Aniston


 

Kyslík pro perfektní pleť
Během natáčení Přátel objevila kyslíkové ošetření pleti, kterému je dodnes věrná.

Jennifer Aniston 57cbb


 

Dieta podle Jennifer
Vyhýbá se cukru. Její guilty pleasures je sklenka s margaritou a guacamole. Nejraději snídá shake nebo avokádo a vejce. Obědvá salát s proteiny nebo kuřecí burger zabalený do salátu. Někdy si dává svačinku - jablko s mandlovým máslem nebo ořechy. Zároveň se přiznává, že její manžel Justin Theroux vaří skvěle těstoviny. "Vrátil pastu do mého života. Nevím, zda-li ho mám za to milovat nebo nenávidět."

oběd


 

Fitness každý den
Hollywoodská hvězda potřebuje vypadat skvěle pořád, zde žádná plavková sezónu neexistuje, je prakticky pořád. Jennifer cvičí každý den a každý den něco jiného. 20 – 30 minut kardio plus hodinu "barre method". Také cvičí jógu a medituje. Díky tomu se může chlubit dokonalými pažemi i nosit šortky bez ohledu na roční období.

Jennifer Aniston


 

Na cestách
Jennifer cestuje bez make-upu. Zato v jejím příručním zavazadle nechybí termální voda ve spreji, pořádný hydratačních přípravek a na dlouhé lety pleťová maska. "Jsem závislá na balzámu na rty a očních kapkách." Z balzámů má nejraději ten od Dr. Hauschka a růžový značky By Terry.

jenair b7be8