Díky únorové ELLE, si zamilujete francouzský "je ne sais quoi" styl

 

Přímo z Netflixu na titulní stranu! Nafotili a vyzpovídali jsme pro vás krásku ze seriálu Emily in Paris Camille Razat. 

Úspěch je pro mě o lásce, láska mě naplňuje klidem, vděčností a svobodou,“ říká k tomu Lenny Kravitz, nespoutaný idol, který na hudebním nebi jasně září už od 90. let. Přečtěte si, co na sebe v otevřeném rozhovoru prozradil!

Módní ředitelka Lenka Kermes vám ukáže, že v nejen ďábel, ale i sexy styl se skrývá v detailech. Beauty guru Anna Machová se zamyslí nad tím, jak karanténa zamávala s naším tělem – co je to zoom body a co s ním?

Představíme vám ty nejlepší z nové generace francouzských módních značek – objevte s námi vycházející hvězdy i ty, které už si svět podmanily!

V novém čísle najdete samozřejmě i nejčerstvější fashion trendy, které oceníte nejen v romantický večer, ale pro každý den. Připomeneme vám, že červená s růžovou jsou barvy, které umějí působit sexy, ale taky elegantně.

Jak se změnila milostná korespondence od dob dopisů zapečetěných voskem až k dnešnímu swipu na Tinderu? Jaké je to, žít s cizincem, a má ještě v dnešní době vůbec smysl chtít po muži, aby byl gentleman? Na tyto a spoustu dalších otázek vám odpoví únorové vydání ELLE.

Přejeme krásné čtení!

 

 

Vydání až ke dveřím zdarma

Únorové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze. Nově si ELLE můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.