Beach waves: Naučte se účes v rytmu vln snadno a rychle

 

Sexy look, jako byste právě vylezla v oceánu a nechala si vlasy vysušit na sluníčku, není jen tak. Vlny musí být co nejvíce nepravidelné a dlouhé. Línější beauty queens mohou použít difuzér, ale pokud chcete dosáhnout ještě dokonalejší kopie účesů jako z přehlídkových mol, budete potřebovat pár kadeřnických pomocníků a šikovné ruce.

 

ZAPLEŤTE TO

Jedením z nejjednodušších a nejrychlejších způsobů, jak vytvořit dokonalé plážové vlny, je právě tento. Stačí zaplést copy či zamotat vždy dva prameny k sobě a zajistit je gumičkou. Vezměte do rukou žehličku, nastavte ji na střední teplotu a postupně s ní tiskněte zapletené vlasy. Postupujte vždy směrem odshora dolů. 

 

 

 

POPADNĚTE KULMU

Kulma a vlny k sobě ladí stejně dokonale jako beran a lev, býk a váhy či ryby a rak... Je to zkrátka “match made in heaven”. Vždyť taky kulma byla k tomuto účelu přímo stvořena. Jak s její pomocí ale vykouzlit ledabylé vlny, aby to vypadalo, že jste se vlastně vůbec nenažila? Volte jistě větší průměr tohoto kadeřnického náčiní, protože potom nebudou vaše lokny příliš definované a vlasy určitě nakonec rozčešte a v předklonu protřepejte konečky prstů. Nikdo totiž nestojí o prstýnky jako ukradené od panenky Barbie...

 

Byznys vpředu a zábava to úplně není. Nejošklivější účes je zpět

elle.cz

 

VYŽEHLETE TO

S dobrou žehličkou dokáže i úplný kadeřník amatér doslova zázraky. Pokud zrovna netoužíte po definovaných kudrlinkách jako měla Julia Roberts v Pretty Woman, ale chcete spíš dosáhnout výsledku à la Serena v Gossip Girl, a právě kvůli královně beach waves Blake Lively jste rozklikly tento článek, toto je návod přímo pro vás. S žehličkou totiž vytvoříte vlny, které jsou spíše protáhlé, a ne tolik pravidelné. Před úpravou vlasů však použijte sprej s mořskou solí a myslete i na tepelnou ochranu.

 

 

 

VYSPĚTE SE NA TO

Získejte dokonalé vlny a nezatěžujte své kadeře zbytečnou tepelnou námahou. Před spaním - ideálně ihned poté, co vylezete ze sprchy, jen vlasy vysušte fénem, zapleťte dva copy a nechte je tak přes noc. Ráno rozpleťte a voilà! Cool účesje na světě. Upravit ho můžete ještě například suchám šamponem, který dodá objem či olejem, který se postará o lesk.

 

Ty nejlepší sea salt spreje:

10 největších vlasových trendů roku 2021 podle kadeřníků celebrit

elle.cz