Trendy krátké účesy 2023: střihy, ve kterých vystoupíte z davu

Krátké vlasy nejsou pro zbabělce. Musíte mít natolik vysoké sebevědomí, že sestřih na kluka unesete. Odhalí tvar hlavy, délku krku, přitáhne větší pozornost k obličeji. Nemáte se zkrátka už za co schovat. A přesto ty z nás, které najdou odvahu a do svých vlasů rázně střihnou, vypadají většinou mnohem lépe než kdy dřív. Popostrčit vás při rozhodování může i to, že nebudete ojedinělým zjevením v zástupu dlouhovlasých krasavic. Důkazem jsou modelky předvádějící na posledních módních shows – je mezi nimi pořád více těch, které si od dlouhých vlasů odlehčily.

Nejlepší krátké sestřihy z módních přehlídek:

Krátké vlasy, zn.: uber cool

Výhodou krátkého účesu je nepochybně také to, že k němu můžete zvolit mnohem extravagantnější líčení i šperky, aniž byste vypadala vulgárně. Výrazný oční make-up, křiklavé barvy očních stínů, linek a rtů nebo maximalistické šperky by v kombinaci s dlouhými loknami působily v mnoha případech lacině. S krátkým sestřihem vytvoří ale vytvoří dokonalou symbiózu, ve které vynikne vaše cool osobnost. Zelenou v případě krátkého sestřihu dostávají i barvy na vlasy, které jsou u dlouhých vlasů tabu – platinová, černá, výrazné odstíny růžové, fialové, červené etc. S hair stylistou zbývá probrat jediné – jak moc krátký váš sestřih bude. Půjdete do krátkého bobu, pixie, shagu nebo do porostu dlouhého sotva pár centimetrů, který nosí zpěvačka Doja Cat?

Mohlo by se vám líbit

Sexy, i když na kluka: Hollywoodské stars s krátkým sestřihem

Toužíte po zásadní změně vlasů? Obvykle v nás tyto touhy po změně probouzí konec toxického vztahu nebo změna zaměstnání. Síla krátkého sestřihu spočívá ve schopnosti přimět nás, abychom se cítili jako znovuzrození a připravení opět čelit světu. Načerpejte inspiraci od celebrit, které se nebály sáhnout po nůžkách a odhalit své nové já.
elle.cz

Zdroj: Autorský článek, ImaxTree