Bridget Jones: 8 životních lekcí, které nás naučila

1. Sexy prádlo vám ho do postele nemusí dostat
Měsíce a měsíce se vám líbí kluk, muž nebo kolega a konečně přichází ta správná příležitost - firemní večírek, narozeninová party nebo první rande - kdy ho můžete okouzlit. Nejdůležitější je se na to dobře a hlavně sexy obléknout. Kalhotky, nebo tanga? Bridget: "Hm, mám hrozné dilema. Jestli nějakým zázrakem opravdu skončím v cizí posteli, tyhle (tanga) budou v rozhodující chvíli vypadat nejlíp, ovšem s těmito (stahovací obří kalhotky) mám větší šanci, že ta rozhodující chvíle příjde."

giphy 3 1332f

2. Hlavně nenaletět proutníkovi
Jasně, Daniel Cleaver (Hugh Grant) neboli proutník je neuvěřitelně charismatický a proklatě sexy muž. Ale nikdy se neusadí. S tím nepočítejte. A rozhodně vám zahne na první rodinné oslavě nebo zahradní party.

3. Mluvit na veřejnosti pod vlivem alkoholu není ta nejlepší volba
Pokud máte normálně trému mluvit na veřejnosti a sem tam se vám poplete cizí jméno, alkohol vám moc nedodá. A pozor: prosecco a šampaňské se také počítá jako alkohol. Nechcete se přece ztrapnit před známými nebo dokonce před objektem vaší - zatím - skryté touhy.

4. Vodka může být odpověď
Hlavně pokud se dozvíte, že vám přítel zahýbá s tou přechytralou hubenou kolegyní z vedlejší kanceláře.

giphy a19e1

5. Nenoste minisukni, pokud se slaňujete po požární tyči
To nikdy nedopadne dobře.

6. První dojem nemusí být ten správný
Odsoudila jste toho kluka, kterého vidíte poprvé, protože má na sobě oblečení, které není trendy? Možná je to muž vašich snů a jen nosí svetr s obrázkem soba. Je nutné nahlédnout pod svetr! 

giphy 6 7bb7c

7. Dresscode na party si zkontrolujte minimálně 3x
Tahle lekce je naprosto zásadní. Pokud jsme se od Bridget měly naučit jen jednu věc, tak pak tu, že nechceme vypadat jako prostitutky na rodinné oslavě, nedejbože ve Varech na Moet party. To by pak bylo pořádné faux pas.

giphy 4 8778e

8. Štastné konce
Každá najdeme toho svého vysněného Mr. Darcyho! I když podle nového traileru to možná bude McDreamy.

A to jsme jen začali. Další cenné poznatky jsou: neoblíkat se jako ubrus, nestát u kaluže, když jede náklaďák, v thajském vězení vsadit na Madonnu, nepořizovat si těhotenský test na lyžování v Alpách a hlavně nekoukat na váhu pořád dokola

A tady je trailer nového filmu Dítě Bridget Jonesové, který je právě teď v kinech.

{YouTube}zQkOY5H5d2g{/YouTube}