Udělejte první krok

V období Vánoc by nikdo neměl být sám. Máte rodinu, přátele, ale pořád ještě vám chybí správný partner? Nebojte se a udělejte první krok. Pravděpodobně to nebude potřeba, ale pokud se bojíte, že se důchodu dočkáte dřív než pěkného vztahu, seberte odvahu a pomozte trochu osudu.

Najít prince na bílém koni někdy vyžaduje dokonalou strategii a logiku. Jestliže nesnášíte sport, nelovte na sportovních utkáních. Pravděpodobně byste potkala skalního fanouška a po zbytek života byste musela koukat na zelený trávník nebo zimní stadion. Neexistuje žádné pravidlo, kdo má udělat první krok. To, že to budete právě vy, neznamená, že jste zoufalá, osamělá nebo vám tikají biologické hodiny. Znamená to, že jste iniciativní, nezávislá mladá žena, momentálně bez partnera. A pokud se toho lekne, tak nestojí za to s ním ztrácet čas.
Líbí se vám kolega? Připište k běžnému e-mailu něco osobního a pozvěte ho na drink po práci. Nebo zosnujte nějakou akci, ke které je nutný mužský doprovod.
Pokud žádný počáteční kontakt ještě neproběhl, kromě kontaktu očního je načase přidat úsměv, narovnat se, přijít k němu a představit se. V práci, při nakupování, na cestách, v běžném životě se musíte pořád někomu představovat, tak proč se nepředstavit někomu, kdo má pro vás magickou auru a při pohledu na něj se vám třesou kolena. Moderní ženy jsou obklopeny aurou možná až přílišné nezávislosti a muži mají často pocit, že ony snad nikoho ani nechtějí. Vystupte z bludného kruhu a dejte tomu šanci. Když ne letos, tak v příštím roce. Jedno rande týdně je přece hezké předsevzetí.

Partnera už máte? První rande dopadlo výborně? Co se takhle vydat na výlet ve dvou? Že nevíte kam? Zajděte na stránky http://vanoce.elle.cz/. Tam můžete dnes vyhrát voucher na jednu noc se snídaní pro dva v čtyřhvězdičkovém hotelu Maximus Resort Brno. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, a máte ji na dosah.

76631631129599839_v6IygZqi_c

EBC promo