ODDEJTE SE S ELLE. SE SVATEBNÍ AGENTUROU, ČI BEZ, MILÁ NASTÁVAJÍCÍ?

 

Proč se svěřit do rukou svatebního koordinátora?

Svatební koordinátor vám ušetří čas. Uspořádat svatbu není lehká věc. Koordinátor vše bere na svou zodpovědnost a postará se o to, že vy jste v tomto vztahu pouze zadavatelem.

Svatební koordinátor vám pomůže najít ty nejvhodnější dodavatele. Má vybudovanou síť kontaktů a zváží všechny možnosti tak, aby co nejdokonaleji naplnil vaše přání.

Pomůže vám dodržet rozpočet. Ví, kolik která služba stojí a zná veškeré podmínky i alternativy. Dokáže vám poradit lepší variantu či rozmluvit nápad, který se na první dobrou mohl zdát jako dobrá věc.

Svatební den prožijete naplno. V případě, že se v průběhu dne objeví sebemenší komplikace, svatební koordinátor je vyřeší za vás. 

 

10 tipů na alternativní svatební šaty

elle.cz

 

Eventista

Organizovat svatby začal Eventista už v roce 2013. Za tu dobu se estetika svatebních obřadů změnila v mnoha ohledech. Díkyorganizaci, celkovému přístupu i kreativnímu designu je tu ale Eventista i po bezmála deseti letech od svého vzniku, připraven uspořádat svatbu na míru podle vašich potřeb a rozpočtu. ‚‚Snažíme se jít ještě dál a nabídnout vám nové neotřelé myšlenky a nečekané detaily, které na vás i vaše hosty zapůsobí a zanechají nezapomenutelné vzpomínky,‘‘ popisuje partnerské duo stojící za Eventistou. Nabízí nejen kompletní pokrytí služeb se svatbou spojených, ale i například poradenství pro ty, kteří nechtějí mít svatbu od začátku do konce takzvaně na klíč. V rámci toho se například můžete začíst do jejich blogu, na kterém se dozvíte spoustu užitečných rad včetně toho, zda třeba vůbec potřebujete svatební agenturu či to, kolik vlastně takové služby stojí.

Anna, ožeň ma!

‚‚Nebude tuctová. Nebude z Pinterestu. Nebude všední. Nebude nudná. Nebude katastrofa. Nebude ve stresu.‘‘ Slibuje Anna, holka, která pracuje jako vedoucí produkce u filmu a televizních reklam. Právě na filmovém placu nasbírala nespočet kontaktů, které hodlá zužitkovat třeba i na vaší svatbě. Dostane na ni dekorace z filmového fundusu a hodlá vám dopřát servis takový, jakým hostí i hollywoodský štáb. Vše pro Annu začalo jednou krásnou svatbou u Berounky, kde celý den pršelo štěstí a manželé Tilšerovi zde oslavili své ‚‚Ano‘‘. Anna tu tehdy pobíhala v holinkách a zařizovala pro svou kamarádku novomanželku vše, co bylo potřeba. A když oženila je, věděla, že bez svateb už její život nebude nadále kompletní. Ožení Anna i vás? 

 

Tipy na svatební doplňky

elle.cz

 

Láskočas

‚‚Pokud bychom svatbu přirovnali k filmu, byla bych scénárista, režisér, produkční i krizový manažer v jednom. K tomu všemu jsem i něco víc. Mí klienti mi sami začali říkat svatební kamarádka,‘‘ vypráví o pořádání svateb zakladatelka agentury Lenka a zdůrazňuje především svůj veskrze osobní přístup ke každé ze svateb, kterou pro své klienty připravuje. S těmi ostatně plánuje každý detail od začátku až do konce. Celý proces pro ni začíná vyřčením přání nastávajících, postupně pak společně ladí průběh svatebního dne, dopravu, ubytování i skladbu jídelního menu. ‚‚Díky všem zkušenostem veškerým případným patovým situacím rovnou dopředu předcházím,‘‘ popisuje. Nemusíte se tedy bát, že na den D budete pobíhat z místa na místo a řešit nějakou sebemenší komplikaci. Od toho je tu někdo, kdo vám, jak se říká, vytrhne trn z paty. Či ze svatebního střevíčku.

IF Concept

Eva Keilwerth vystudovala marketing, pracovala v reklamních a kreativních agenturách a lifestylových časopisech, byla například vůbec první redaktorkou ELLE.cz. Nyní už svatby pořádá po více než patnáct let. Její vášeň pro design a posedlost organizací ji zavedly na mnohé svatební lokace a slibuje, že některou z nich má připravenou i pro vás. Ať už v tuzemsku či za hranicemi. Je připravena se s nastávajícími podělit o své nápady a zkušenosti z první ruky s mnoha velkolepými svatbami, které za léta praxe stihla uspořádat. Svěříte-li se do Eviných rukou, můžete očekávat vskutku luxusní a nezapomenutelný den D.

Million Bells

Začala původně jako floristka, aby se ke své původní profesi vrátila tak trochu oklikou skrze plánování svateb. ‚‚Organizování svateb vzniklo přirozeně jako pokračování a rozšíření svatební floristiky, která byla a je, spolu s plánováním a koordinováním svateb, mojí hlavní pracovní náplní,‘‘ vypráví Ilona. ‚‚Mohu sice vymyslet spoustu zajímavé výzdoby, stylu, designu, ale pak to nejsou oni, nýbrž já.‘‘ I ona zdůrazňuje osobní a unikátní přístup ke každé ze svateb, kterou pořádá a koordinuje a slibuje prožití toho nejlepšího milionu vteřin vašeho života.

 

REKLAMA