Nejdůležitější boty vašeho života: co si obout na svatbu?

Jarmark marn(iv)osti

Všechny svatební weby radí při výběru svatebních bot to samé – zvážit styl šatů, prostředí, kde se budete vdávat, jak jistá si jste chůzí na podpatcích a jestli na nich vydržíte celý den. To jsou sice důležitá kritéria, ale my klademe důraz na jedno jediné – abyste se do svých svatebních bot bezhlavě zamilovala. Jsou to nejdůležitější boty vašeho života a praktičnost a rozum mohou jít v tomto případě stranou. Nechte při výběru svatebních bot promluvit své srdce, celoživotní touhy a marnivost. Na to, abyste byla rozumná, máte celý zbytek života.

Lodičky

Lodičky jsou svatební klasikou, ale to neznamená, že musí být nudné. Můžete vsadit na boty, které se budou hodit k jakýmkoli šatům a budou jejich nenápadným doplňkem a tichým společníkem. A nebo po vzoru Popelky sáhnout po střevíčkách, ze kterých se tají dech. V galerii najdete několik možností, jaké lodičky obou v den D.

Sandálky na podpatku

Vyžadují perfektní pedikúru a absenci punčoch, ovšem odmění se dokonalým výsledkem. Všechny boty s otevřenou špičkou, které se vám chystáme nabídnout, jsou jednoduše dechberoucí. Nad dalšími šperky už po jejich obutí netřeba přemýšlet. 

Nízké podpatky pro vysoké sebevědomí

Nenosíte podpatky a nehodláte na tom nic měnit ani ve svůj svatební den? Nebo se prostě jen nechcete zapichovat luxusními jehlami do šumavské louky či voňavého lesního podrostu? Ať už má na vás svatební prostředí nebo váš životní styl jakékoli nároky, neznamená to, že musíte mít nudné boty. Popelkou se můžete stát i na ploché podrážce. 

Svatební tenisky

Samostatnou kategorii svatební obuvi tvoří tenisky. Jsou nevěsty duší rebelky nebo sportovkyně, které ani ve svůj svatební den nechtějí udělat výjimku a nazout něco jiného než své oblíbené sneakers. Nenechte se zlomit maminkou ani tchyní a pokud je milujete, trvejte na svém. I tenisky mohou být pozoruhodným a vhodným obutím na svatbu. A kdybyste si to na poslední chvíli před oltářem rozmyslela, bude se vám v nich nejlépe utíkat.

Mohlo by se vám líbit

ODDEJTE SE S ELLE. ZÁMEK, VILA, NEBO LES? KDE SI ŘÍCT SVÉ ANO?

Ať už propadáte svatebním přípravám a jste v plánování až po uši, či váš slavnostní den bude jen malou událostí o pár přítomných, jedno je jisté, milí svatebčané. Na místě záleží! Ať už se obřad odehrává třeba na pláži nebo v českých luzích a hájích, dobře zvolená lokalita může být pro hosty stejně tak vzrušující a nezapomenutelná, jako pro nevěstu a ženicha.
elle.cz

Zdroj: Autorský text