Cool design pro vaše děti

Propagace značky 3D H. Interier.
Elle.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Nejlepší pro nejmenší

Někdy je design pro děti jen zmenšeninou toho dospěláckého, což není pro předškoláky moc vhodné. Existuje výjimka. To nejlepší, co v současném dětském designu vzniká. Italský Magis vyrábí slavnou kolekci Me Too, jež zahrnuje dětský nábytek, doplňky, ale i hračky.

3d h

Me Too je navržena jen a jen pro děti: ať už je to kocour Julian (1807 Kč), boudička Nido (26 704 Kč), nebo El Baúl, zásobník na hračky a dětské poklady (6912 Kč).V kolekci Me Too nenajdete fádní barvy, ale oranžovou, červenou, žlutou, trávově zelenou…

Na barevný věšák Paradise Tree pověsíte dětské oblečení, pták Dodo slouží k houpání, ‚kamenná‘ sedátka Piedras připomínají oblíbený film Flintstoneovi.

3d h
Nás zaujal dětský stolek Little Flare, jež má dva designy (čísla a písmenka): děti se na něm učí počítat a psát. A jeho duté transparentní nohy si vaše ratolest může naplnit třeba oblíbenými plyšáčky nebo poklady z výletu.

Levně & eko: Kidsonroofs

3dh

Zpátky ke kořenům! To hlásá nizozemská firma Kidsonroof. Propojme naše dětská přání s moderním životem a s přírodou. Objevme znovu jednoduchá pravidla dětského světa a buďme při tom ekologičtí. Podporujme kreativitu a imaginaci našich dětí. To je filozofie Kidsonroofs.
Za touto značkou stojí Romy Boesveldt a Ilya Yashkinová společně se svými třemi dětmi. Prohlédněte si výsledek – kolekci skvělých dětských domečků, papírových skládaček a dalších holandských vychytávek převážně z papíru a recyklovaných materiálů. V 3DH najdete prakticky celý sortiment této nizozemské značky… My doporučujeme papírový domek, který si děti mohou vyzdobit podle své fantazie. Ale super jsou i papírová raketa a trojský kůň.

Evergreen všech dětí

3d h
Legendární židlička Stokke Tripp Trapp od firmy Stokke je už několik desítek let navržena tak, aby poskytovala dítěti při sezení správnou ergonomickou oporu. Dítě může sedět u rodinného stolu a reagovat na vás i ostatní členy rodiny. Díky jedinečné možnosti nastavování výšky i hloubky sedáku a opěrky nohou roste židlička Tripp Trapp společně s dítětem a zaručuje mu vždy pohodlné sezení. V prosinci ji dostanete i v showroomu 3DH.

3dh
Potřebujete doplnit dětský pokoj kvalitním kobercem? Španělská firma Nanimarquina jich nabízí celou řadu. Do pokojíku vašeho – asi už odrostlejšího – dítka doporučujeme Létající koberec, což je vlastně jednoduchá podložka, která z kteréhokoli koberce udělá pohádkový. A zapomenout nemůžeme ani na koberec Calder, je v nových, veselejších barvách.

Hezky česky

Máte rádi český design? Pak můžete své předvánoční nákupy v 3DH obohatit o mojemoje, značku grafického Studia Najbrt. V showroomu 3DH najdete nejen kojenecké čepičky, deky, ale i další produkty řady mojemoje.

Přijeďte k nám i se svými ratolestmi:
3D H. Interier, s. r. o.
Showroom: Rohanské nábřeží 7/657, 180 00 Praha 8-Karlín
Máme otevřeno od pondělí do pátku od 9.00 do 18.00.
Nestihli jste to? Přijeďte i v sobotu od 10.00 do 14.00.
Tel. +420 222 719 541/e-mail: [email protected]
www.3dh.cz