REKLAMA
REKLAMA

Říjnový horoskop pro všechna znamení

Měsíc říjen vnáší do života ujasnění si dalších možných kroků. Přináší příležitost na něco pohlédnout nově a jinak. Vyzývá k novým životním zkušenostem a vede k větší samostatnosti a to i ve směru projevení vlastní svobodné vůle. Potěší Vás nové nápady, které mají tendenci něco si zjenodušit.

cara
Info ikona

Beran

Milí Berani, měsíc pro Vás začíná Úplňkem ve Vašem znamení. Měli byste mít příležitost vnímat v nějakém smyslu úspěšné zavřšení určitého cyklu. Říjen Vám nabídne nové podněty k tomu, abyste se více otevřeli komunikaci s druhými a projevili tím i své opravdové city.

Téma měsíce: Vyjádření opravdovosti

 

Býk 

Milí Býci, říjen Vám vnáší do života spoustu příležitostí k tvořivé aktivitě. Sami byste si měli promyslet, co je pro Vás prioritou a kde všude jedete na více než sto procent. Váš úspěch může být dosahován za každou cenu a měsíc říjen Vám umožní podívat se na to jinak a s menším tlakem na sebe sama, ale i na ostatní.

Téma měsíce: Určit si priority

 

Blíženci

Milí Blíženci, tento měsíc byste si měli dovolit to, co si celý rok neumožníte. Energie měsíce Vám pomohou otevřít se novému tématu, který Vás bude moci pohladit na srdíčku. Významná pro Vás bude spolupráce s druhými. Dosáhnout můžete v nějakém směru i emočního naplnění.

Téma měsíce: Laskavá komunikace

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, v říjnu se můžete cítit trochu pod tlakem a to vůči vytvářející se atmosféře ve Vašem blízkém okolí. V tomto směru Vás energie měsíce nabádá k tomu, abyste se vnitřně smířili s tím, co nemůžete sami ovlivnit a dívali se na to z povzdálí a nejlépe s neutrálním pohledem. Na konci měsíce již sami poznáte, že nic není tak horké, jak jste si sami mysleli.

Téma měsíce: Zvolit cestu klidu

 

Lev

Milí Lvi, říjnové situace Vám mohou v nějakém smyslu překazit Váš plán. V zájmu Vaší tvůrčí aktivity se budete moci na nové možnosti podívat s jiným přístupem. Měli byste mít příležitost začít uskutečňovat to, co je Vám blízké a co přímo Vám přináší pocit naplnění a umožní Vám i něco zdárně dokončit.

Téma měsíce: Dokončení osobní záležitosti

 

Panna

Milé Panny, v oblasti vztahů Vám říjnové okolnosti pomohou prohlédnout někoho, kdo není k Vám zcela upřímný. Pomůže Vám to poodhalit závoj iluzí a více se soustředit na to, co opravdu chcete a potřebujete. Zvolíte klidnější prostředí a sami si umožníte v něčem si dát načas.

Téma měsíce: Prohlédnutí nejistého

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, říjnové Novoluní ve Vašem znamení předznamenává možnost na něco pohlédnout jinak. Mohou padat masky a někdo Vám může odkrýt i svoji pravou tvář. Změnou pohledu na danou osobu se Vám mohou otevřít nová témata, která Vám dodají ten správný tvůrčí směr.

Téma měsíce: Změna názoru

 

Štír

Milí Štíři, říjnové situace Vás mohou trochu potrápit. I když budete jasněji vidět, co si nebudete moci tento měsíc umožnit, budete mít příležitost v nějakém směru zpomalit a více se zaměřit na to, co opravdu potřebujete. Co je pro Vás to pravé ořechové, na které Vám nezbývá čas a sami víte, že Vám to delší dobu chybí.

Téma měsíce: Potřeba více vnímat sama sebe

 

Střelec

Milí Střelci, v měšíci říjnu bude pro Vás důležitá vstřícná komunikace. I když se můžete cítit v nějakém směru jako oběť a vnímat můžete i určité zastavení či zpomalení, sami již na konci měsíce jasně uvidíte, co dobrého Vám to přineslo. Objevit se může i sympatická satisfakce a nová nabídka.

Téma měsíce: Přímá a jasná komunikace

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, podzimní měsíc Vám umožní na něco pohlédnout s větším klidem. Důraz je kladen na vstřícnou komunikaci, při které se můžete dozvědět zajímavý podnět, který Vám může přinést i skvělou myšlenku. Příroda a hory Vám pomohou najít vnitřní harmonii a klid. Dosáhnout můžete v nějakém slova smyslu i pomyslného vrcholu.

Téma měsíce: Zajímavá nabídka

 

Vodnář

Milí Vodnáři, měsíc říjen Vám přináší uklidnění a potřebu zmírnit na sebe nároky. S příchozí výzvou si hladce poradíte. Spojíte rozum a intutici a najdete v jednoduchosti sílu. Je možné, že se budete muset v něčem uskromnit. Moudře se rozhodnete.

Téma měsíce: Soustředěnost na přítomný okamžik

 

Ryby

Milé Ryby, tento měsíc Vám pomůže vymezit se od něčeho, co Vám neumožňuje mít své vlastní záležitosti pod kontrolou. Vyžadovat to od Vás může i zvýšené úsilí a hlavně klid a chladnou hlavu. Lehce pak prohlédnete, kudy cesta nevede. Koncem měsíce již budete mít jasno a od něčeho se osvobodíte.

Téma měsíce: Podněty k novému nasměrování

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA