Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop pro znamení Býka

BÝK 21. duben - 21. květen

Charakteristika
Osobnost

Tichá voda břehy mele, tak lze vyjádřit jemnou sílu, která z Býků vyzařuje, a jejich klidné a zároveň neochvějné odhodlání. Typická je pro ně nesmírná trpělivost, kterou se na rozdíl od mocného zvířete symbolizujícího toto znamení, vyznačují. Bývají mimořádně ukáznění, pevní a rozhodní. Býkům můžete důvěřovat, jsou nanejvýš spolehliví. Ke svým blízkým se chovají velmi ochranářsky.  Bývají společensky založení a jsou to mimořádně oddaní přátelé, kteří vás nezklamou a vždy ochotně podají pomocnou ruku.

Věrnost a loajalita jsou pro ně charakteristické a Býci očekávají, že i jejich okolí tyto vlastnosti projeví směrem k nim. U Býků se mnohdy střídají fáze extrémní otevřenosti a aktivity s obdobími, kdy se obracejí do vlastního nitra a rozjímají. Bývají mezi nimi výrazně nadaní a tvůrčí lidé.

Horoskop od 22. dubna: Berani si budou užívat lásku, Raci budou tvořit

elle.cz

Práce

Býci mívají skvělou pracovní morálku. Jsou mimořádně disciplinovaní, vyzařují vnitřní sílu. Snadno si získávají důvěru druhých, mají schopnost vzbudit v nich pocit jistoty. Proto se výborně uplatní na manažerských postech. Působí sebejistě, mají pochopení, jsou taktní a ohleduplní. Nechybí jim zodpovědnost a důkladnost, svým úkolům se věnují do hloubky, při řešení problémů do detailu promýšlí všechny proměnné. Dokáží správně odhadnout, kdy uplatnit svou moc.

Finance

Ačkoli Býci patří mezi ta zodpovědnější znamení, nebojí se občas si zariskovat. Nicméně obvykle dokáží odhadnout, kdy hrozí zbytečné ztráty. Jejich zodpovědnost jim ovšem nedovolí přečerpat limit účtu. Jsou schopni si spočítat, co je pro ně výhodné, mají zálibu v investicích. K penězům mají pozitivní vztah a dobře si uvědomují jejich hodnotu. Zajímají se také o nové technologie v oblasti bankovnictví a rádi je využívají.

Láska

Býky zajímá stabilita a stálost. Bývají proto výbornými adepty pro vážný vztah. K pevným a trvalým svazkům jsou navíc přímo předurčeni svou loajalitou a důvěryhodností. Stává se ovšem, že jejich touha po pevném vztahu způsobí, že se chovají majetnicky, zejména v případě, že narazí na liberálnějšího partnera, který nepotřebuje tak pevné jistoty jako Býk.

Horoskop na duben: Ryby musí pospíšit k cíli, Raci nesmí nic podcenit

elle.cz

Zdraví

Slabinou Býků je oblast krku a šíje. Jejich organismus je sice vcelku odolný, ale protože holdují pohodlí, mívají sklony k tloustnutí. Měli by si dávat pozor na průvan a prochladnutí, ty mohou přejít v bolesti v krku a onemocnění dýchacích cest. Pokud infekce zasáhne mandle, rozhodně by ji neměli zanedbávat! Mohou si tak totiž zadělat na nepříjemné komplikace, pokud se zánět rozšíří na jiný orgán. Býci by se měli vůbec v otázce svého zdraví chovat zodpovědněji a více dbát na prevenci.

Životospráva

Býci bohužel nejsou zrovna příkladným vzorem v udržování zdravé kondice. Sportu příliš neholdují a obecně mívají nedostatek fyzické aktivity. Stačilo by, kdyby se nadchli třeba pro chůzi a pěší turistiku. Důležité je, aby si uvědomili, že pohyb prospívá nejen tělu, ale i psychice. Pokud je přepadnou deprese nebo jiné nepříjemné duševní stavy, měli by Býci omezit příjem potravin, které obsahují zvýšený podíl fosforu, což jsou hlavně polotovary a průmyslově zpracované potraviny s přísadami. Býci obecně tíhnou spíše k samoléčbě a důvěřují síle bylinek, někdy je však třeba  správně vyhodnotit situaci a neváhat svěřit se do péče lékařů.

Bylinky

Býk je ovlivňován živlem země. Často mívá trávicí obtíže. Proto jsou pro něj vhodné zejména byliny jako je puškvorec, máta, mateřídouška, sporýš lékařský, artyčok, petržel nebo podběl. Šťastnou bylinkou Býka je pomněnka.

Numerologie peněz: Jaká čísla vypoví o vašem bohatství?

elle.cz

Erotický horoskop pro ni

Z ženy v Býku vyzařuje smyslnost. Bývá přitažlivá a žádoucí. Miluje hru svádění. K sexu potřebuje city, musí vnímat, že plyne přirozeně a spontánně. Má jemnou duši, je křehká a něžná. Chová se přímočaře, neskrývá své pocity. V milování nemá předsudky, pokud se zamiluje, je oddaná a její láska bezvýhradná. Očekává blažené splynutí. Předehra je pro ni velmi důležitá, ovšem nespokojí se jen s ní. Má schopnost instinktivně vycítit, po čem partner prahne a jeho touhy také umí vyplnit.  Dokáže muže vzrušit a vést ho tak, aby se milování odehrálo podle jejích přání a představ. Jejími erotogenními zónami jsou především krk a šíje.

Erotický horoskop pro něj

Muž v Býku je hluboce eroticky založený a náruživý. Rád ženy dobývá a zkoumá nové cesty k dosažení slasti. Dokáže vytvořit neuvěřitelné erotické napětí. Při milování potřebuje být v roli toho, který vede. Bývá jemný, hrubost je mu cizí. Zajímají ho milostné fantazie partnerky, nakonec však většinou zvolí docela jinou a neobvyklou milostnou hru. Miluje vášnivě, vzrušuje ho vůně ženského těla. K extázi ho přivádí ženské pozadí a sex zezadu. Mezi Býky najdeme hodně bisexuálů.

Poslání

Býci, více si věřte a spoléhejte na své schopnosti a intuici. Zkuste brát život s větším nadhledem a přijímejte ho se všemi jeho aspekty a především s důvěrou, že i pro vás má připraveny okamžiky čirého štěstí a radosti. Vyvarujte se finanční nestability, která by vám způsobila silný stres a přinesla existenční problémy.

Horoskop přátelství: Co vaše datum narození prozradí o vašich blízkých

elle.cz

Zdroj: autorský článek