REKLAMA
REKLAMA

Voliéra doplňků

Na výstavě se představují přední renomované české designérky jako je Denisa Nová nebo Hana Zárubová. Ta například představila vtipnou sérii kožených tašek No.igelitka nebo No.sachr.
Mezi dalšími vystavujícími je Leona Škanderová, která se věnuje designu nejen dámských kabelek, ale i pánských brašen. Dlouhodobě spolupracuje s návrhářkou Evou Brzákovou, pro kterou vytváří doplňky k aktuálním kolekcím.
Pavlína Nedělová se výrazně začíná zapisovat do širšího podvědomí. Pod vlastní značkou Tjuuli vytváří ojedinělé kolekce luxusních kabelek z kůže a srstí. Její doplňky jsou tvarově jednodušší, zato jsou velmi nadčasové a ženské.
Kolekci dámských společenských bot Morph, které vznikly ve spolupráci s Pařížským Institut Francais de la Mode, vystavuje Jana Rollová. Jana pracuje v Paříži jako designérka pro Atelier du Sartel, kde navrhuje kolekce doplňků pro mezinárodní značky.
"Doplněk je nepostradatelnou součástí světa módy. V mnoha případech dokonce doplněk utváří celou oděvní kolekci. Do této doby jsme se však na doplňky samostatně ve výstavním programu nezaměřili. Jedná se o první výstavu na toto téma, která nám představí průřez aktuální živou a užitnou formou tohoto nepostradatelného prvku módního bussinesu,"
říká OLO, stylistka a kurátorka výstavy.

Studio LR na Malostranském nábřeží 1, Praha 1 je pro veřejnost otevřeno od 10.ledna do 2.února, vždy v neděli, pondělí a úterý od 10:00 do 18:00. Vstup do galerie je zdarma.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA