Pohádka o tom, jak měla být Elle Woodsová bisexuální

 

V rozhovoru pro The New Yourk Times uvedla Jessica Cauffielová, která si zahrála Margot, jednu z nejlepších kamarádek mladé právnické hvězdy, že Elle málem skončila se svou - prvně sokyní, poté přítelkyní - Vivian, jež ztvárnila Selma Blairová.  

“Prvním plánovaným zakončením filmu byl záběr na Elle a Vivian na pláži na Havaji, jak popíjí margarity a drží se za ruce,” prozradila Cauffielová. “Měly být buď nejlepší kamarádky či romantické přítelkyně.” Alanna Ubachová, která si zahrála druhou dámu ze sesterstva “Delta Nu” Serenu, tento konec také potvrdila, ačkoliv scénáristi tvrdí, že ho nikdy nenapsali, Cauffielová tvrdí, že čeká již 20 let na to, že ho někdo odtajní. Další alternativní zakončení mělo být muzikálové a poslední variantou byl záběr na Vivian, které se odbarvila také na blond a nyní pracuje s Elle v takzvaném “Blonde Legal Defense” klubu.

Scénáristka Kirsten Smithová v rozhovoru vzpomíná na to, jak oficiální konec nebyl příliš populární. “Promítali jsme film dvakrát či třikrát a lidé nechtěli, aby skončil polibkem. Měli poct, že to není příběh o tom, jak si Elle shání přítele, a to bylo vlastně cool.” Smithová spolu s Karen McCullahovou se tedy na základě toho rozhodly přidat onu ohnivou řeč při příležitosti promoce, která byla tak dokonalá, že ji později vykradl i Donald Trump. 

 

 

Ačkoliv alternativní romance Elle a Vivian nebyla potvrzena, fanoušci po celém světě tento chaoticky bisexuální konec nyní vyžadují na sociálních sítích a jsou z něj naprosto nadšení.

 

Mohlo by se vám líbit

Přijměte pozvánku do elitního knižního klubu Reese Witherspoon

Po které knize sáhnete jako první vy?
elle.cz