REKLAMA

Říjnový horoskop pro všechna znamení

REKLAMA

 

Říjen

Společenskými tématy obohacený měsíc říjen nabízí i téma aktuálních voleb do Poslanecké sněmovny. Nové změny Vám projasní další přímý směr a jaké nové možnosti se Vám tím otevírají. Budete moci zachytit podzimní inspiraci a využít příznivé okolnosti k osobnímu růstu.

cara
Info ikona

Beran

Milí Berani, o Vaši odpovědnou spolupráci si mohou říci i letošní volby. Budete moci vyzdvihnout Vaše společenské ambice a mít milý důvod k osobní prezentaci. Říjen odkryje Vaše skrytá přání a umožní Vám progres v oblasti, která Vás přitahuje. Vymaníte se z určité stagnace a to využitím konkrétního nabízeného návrhu či postřehnutím nové šance. Říjnový Úplněk proběhne ve Vašem znamení a odkryje Vám skutečný záměr druhého. Osamělé Berany čeká nový začátek, pokud si jej dovolí.

Téma měsíce: Společenské ambice

 

Býk 

Milí Býci, tento měsíc se budete moci výrazněji angažovat v oblasti, která Vás zajímá a která Vám dává příležitost více se zapojit do společenského života. Sami můžete být podvědomě vedeni k ochraně Vašeho soukromí a mít potřebu o něčem se druhému již nesvěřovat. Potěší Vás úspěchy Vašich dětí a podzimní kreativní aktivity spojené se zušlechtěním domova. Osamělí Býci mohou na něco začít pohlížet zcela jinak a mít snahu nenechat se ovlivnit druhými.

Téma měsíce: Ochrana soukromí

 

Blíženci

Milí Blíženci, pokud očekáváte příznivou změnu, budete moci být mile potěšeni. Začátek měsíce otevírá možnost osobní prosperity a růstu. Vaše poslání se více zviditelní a to příležitostí věnovat se specializované aktivitě spojené s komunikací a uměním. Dosáhnout tak můžete ke štěstí a mít tím šanci uchopit aktuální možnosti do svých rukou. Osamělí Blíženci si mohou více uvědomit náročnost svých požadavků na potencionálního partnera.

Téma měsíce: Cesta ke štěstí

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, ve vzduchu visí téma nové éry a nových možností. Tento měsíc budete moci obohatit své plány novou a nečekanou osvěžující vlnou, která se příznivě odrazí i do rodinné atmosféry. Potěší Vás viditelný posun někoho blízkého a tím i možnost společně na něčem novém začít spolupracovat. Zaregistrovat můžete skvělou nabídku, která Vám ulehčí i vánoční výběr dárků. Osamělí Raci mohou pocítit zážeh náruživosti a zvýšené touhy s někým se seznámit.

Téma měsíce: Realizace nových plánů

 

Lev

Milí Lvi, začátek měsíce října Vás může navádět k politické angažovanosti a k potřebě pomoci svému volebnímu okrsku. Váš smysl pro vlastnectví bude nepřehlédnutelný. V osobním životě Vám i okolní příznivé vlivy napomohou využít přínos měsíce října na maximum. Potěší Vás snaha někoho blízkého osamostatnit se a tím převzít odpovědnost do svých rukou. Co Vám nepomáhá, to bude mít tendenci odejít či vyšumět. Osamělí Lvi mohou pocítit kreativní nášup osvěžující energie.

Téma měsíce: Politika a zase ta politika

 

Panna

Milé Panny, říjen prověří Vaši zásadovost a vztah k systému. Nenecháte si do ničeho mluvit a sami se moudře rozhodnete, čemu chcete nadále věnovat pozornost. Budete mít příležitost instinktivně odejít od něčeho, co je významné spíše pro druhé, než pro Vás. Upravíte si tím své priority a osobní vize. Konec měsíce října Vám dodá milý důvod k oslavě. Osamělé Panny mohou více zkoumat, jaká zkušenost jim umožnila neopakovat stejnou chybu.

Téma měsíce: Zásadovost

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, začátek měsíce října Vám nabídne novou příležitost a možnost využít konkrétní skvělé načasování pro své zájmy. Pomoci Vám v tom může i Novoluní, které proběhne ve Vašem znamení. Citlivěji můžete vnímat chladnější počasí a mít potřebu tepleji se oblékat. Objevit se může i nový druh zábavy, který může být spojen se sportem a aktivním pohybem. Potěšit Vás může zlepšení ve vztahu, který Vám mohl přidělávat starosti. Osamělé Váhy mohou být pro někoho moudrou vrbou, která umí laskavě poradit a druhého vyslechnout.

Téma měsíce: Nový druh zábavy

 

Štír

Milí Štíři, Vaše intuice Vás ani v říjnu nezklame. Budete přesně tam, kde máte být. Zaujmout Vás může nový druh jógy či jiné aktivity, která Vám nepřímo vnese do života větší vnitřní klid. Získáte nový impuls a příležitost věnovat se tomu, co Vám dává větší smysl a co Vás samotné posiluje. Povšimnout si budete moci zvýšené zvídavosti, která může na druhého působit roztomile. Osamělí Štíři budou moci více snít, sledovat romantické filmy a v tichosti si rozmýšlet, co dál.

Téma měsíce: Získání větší vnitřní harmonie

 

Střelec

Milí Střelci, těšit se můžete na to, co Vám říjnový čas vždy rád nabízí a co si sami nenecháte ujít. Čekat Vás může i mimořádné dobrodružství a to ve společnosti přátel. Budete moci druhému potvrdit sílu Vaší osobnosti a na co si aktuálně sami troufáte. Vaše projevená štědrost bude nepřehlédnutelná a také mile oceněná druhými. Osamělí Střelci mohou využít konkrétní kulturní akci k příjemnému a nezávaznému seznámení.

Téma měsíce: Síla života spojená s oceněním

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, říjnové podzimní náměty Vám mohou zprostředkovat i novou zálibu. Poznávat můžete příznivý vliv jógy či jiné aktivity, která propojuje duchovní principy s praktickým životem. Měsíc je prosycen změnami, které příznivě ovlivní Vaše osobní ambice a vize. Citlivěji můžete vnímat, v jaké oiblasti jste si dokázali sami poradit a to i ohledně případné skryté manipulace. Osamělí Kozorozi mohou být spokojeni s tím, co se jim podařilo a co nového je čeká.

Téma měsíce: Duchovní růst

 

Vodnář

Milí Vodnáři, měsíc říjen Vám nabídne perspektivní nový projekt a tím i pořádnou dávku tvůrčích nápadů. Co zůstávalo dosud otevřené a nedořešené, to se Vám jako kouzelným proutkem podaří vyjasnit a v dobrém slova smyslu uzavřít. Budete moci předejít případnému nedorozumění a promyšlenými kroky zajistit rodinnou harmonii. Osamělí Vodnáři mohou pocítit profesní posun a uchopit nový námět k tomu, do čeho investovat svůj volný čas.

Téma měsíce: Perspektivní nový projekt

 

Ryby

Milé Ryby, začátek měsíce října pro Vás může být i více hektický. Dodat Vám může sympatický námět ke zlepšení v oblasti, která se Vás osobně dotýká. Poznat můžete velmi přitažlivého a akčního člověka, který může ovlivnit i Váš pohled na život. Nepřímo tak budou vyslyšeny Vaše prosby a něco se bude moci rychleji uskutečnit. Osamělé Ryby budou moci projevit přátelskou podporu a mít snahu upřímně povzbudit někoho blízkého.

Téma měsíce: Nečekaná příležitost

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA