Dejte Vánocům hlubší smysl, budete na ně vzpomínat navždy

Dárky mohou mít různou podobu, někdo dává přednost klasickým hmotným, jiní preferují zážitky. Ty si však lze vytvořit společně právě během Vánoc, které běžné hektické dny zpomalí a my máme možnost posílit vzájemné pouto s našimi blízkými. A začít můžete už v době adventní, protože třeba příprava vánočního cukroví nebo výzdoby znamená chvíle naplněné zábavou a kreativitou, které se meze nekladou.

Zážitky vám nikdo nevezme

Jestliže patříte do skupiny těch, kteří sice mají rádi vánoční atmosféru, ale nějaké přípravy s těmito svátky spojené již méně, jděte na to jinak. Vydejte se společně na koncert nebo pěkný výlet, například vánoční trhy v městečkách, která ještě nejsou tak turisticky známá, mají své kouzlo. Některé památky se zahalují do vánočních dekorací a jejich atmosféru si máte možnost užít ať už při speciálních programech nebo prohlídkách. A pokud jde o dárky, pak zážitek v podobě wellness pobytu, voucheru na vysněný kurz, případně nějaký zážitek plný adrenalinu potěší mnohdy víc než další kabelka.

IQOS

Předsevzetí, která vydrží

S koncem roku přemýšlíme nad tím, v čem chceme pokračovat nebo co chceme změnit v novém roce. I když nám častokrát ambice vydrží jen po omezenou dobu, možná právě tohle je moment zamyslet se nad krokem, který přinese dlouhodobou změnu. Zvlášť pro kuřáky, kteří se dlouhodobě potácí v cyklu přestávání a opětovného návratu k cigaretám, je nástup nového roku velká výzva. Pro ty, kteří se chtějí zbavit cigaret, ale nedokáží se vzdát nikotinu, je tu možnost přejít na bezdýmné zařízení. Pro ně, nebo i pro jejich blízké, kterým chtějí pomoci v přechodu na lepší alternativu k cigaretám, je tu limitovaná edice IQOS ILUMA STARDRIFT. Hvězdná limitovaná edice zaujme holografickými vzory inspirovanými vesmírem a hvězdami. Toto bezdýmné zařízení využívá revoluční technologii indukčního ohřevu bez nahřívací čepele a nutnosti čištění. Při jeho použití nedochází ke spalování, zařízení produkuje pouze aerosol, který je bez zápachu a obsahuje výrazně méně škodlivých látek. Edice STARDRIFT nabízí tři variace od prémiové ILUMA PRIME až po zařízení „vše v jednom“ ILUMA ONE. Tento exkluzivní kousek se v prodeji objeví až v předvánočním čase, tedy 4. 12. tohoto roku.

Potěší i pomohou

Dnešní technologicky vyspělá doba umí zjednodušit život pomocí nejrůznějších chytrých zařízení. Může se jednat o hodinky nebo i domácí spotřebiče, které lze ovládat pomocí mobilního telefonu. Knihomolům udělá radost čtečka, s níž budou mít celou knihovnu stále s sebou. Vánoce jsou časem dávání, i když však dárky potěší, společně strávený čas, láska a pozornost jsou vždy nejvíc. Zanechávají v našich srdcích ty nejkrásnější pocity a zážitky, z nichž můžeme čerpat nejen celý následující rok.