Hi-tech must-haves: elektro, které se postará o vaši krásu i o orgasmy

Magnetický zubní kartáček

Vypadá jako noční obloha, umí se na vás usmát a pochválit vás za dobře odvedenou práci, zkontrolovat, jestli zbytečně na zuby netlačíte – a samozřejmě vám je skvěle vyčistit. Ostatně za to dostal cenu kvality v testování časopisu dTest. Vedl si skvěle v konkurenci 22 dalších modelů elektrických kartáčků. Poslední model elektrického zubního kartáčku iO pohání magnetický pohon, díky kterému je kartáček tišší a jsou utlumené i vibrace, které v minulosti nemusely být u starších modelů nebo u jiných elektrických kartáčků lidem příjemné. Na barevném displeji si zvolíte, který režim čištění si přejete (my samozřejmě milujeme white). Jeho malá kulatá hlavice s vlákny je přesně tak velká, aby každý zub obemknula, a pak ho svými vibrujícími vlákny pohybujícími se v půlkruhu tam a zpátky perfektně vyčistila. Když kartáčkem během čištění budete na zuby tlačit moc nebo naopak málo, dá vám to barevnou signalizací vědět. Když na zuby během čištění tlačíte málo, svítí modře, když akorát, zeleně, když příliš, rozsvítí se červeně. Má bezdrátovou nabíječku, která umí odpočítávat čas čištění i signalizovat, kde se v rámci čištění v ústech nacházíte. Ještě lépe vás dokáže samozřejmě navigovat aplikace v telefonu, která ukáže, které partie zubů jste vyčistili skvěle a kde jste naopak strávili času málo. Na cesty ho uložíte do subtilního nabíjecího pouzdra a můžete vyrazit bez nutnosti vozit s sebou i nabíječku. Jediná nevýhoda? Nedokážete ho obelstít! Nemilosrdně vám ukáže, zdali jste čištění odflákli. A smutného smajlíka od něj vážně vidět nechcete...

Stahujte hned: aplikace, které vám dokonale usnadní život

elle.cz

Přístroje pro péči o pleť

Na náš trh také dorazila revoluční německá značka špičkových kosmetických technologií Geske. Geske jsou přístroje určené k péči o pleť pro domácí použití a chtějí lidem zajistit stejnou úroveň péče jako v kosmetických salonech v pohodlí domova. Jsou krásné, účinné a chytré – řídí je aplikace. Značka Geske debutovala sice v roce 2022, ale za tak krátkou dobu už stihla posbírat mnohá ocenění, jako jsou například Red dot, Elle inovace nebo IF design award. Za své poslání si Geske zvolilo oživit vrozenou bezchybnost pleti a nabízet jedinečně udržitelné přístroje. Přístroje byly vyvíjené ve spolupráci s AI a klinickými odborníky z řad designérů, technických expertů, dermatologů a kosmetologů. Přístroje spoléhají na genialitu umělé inteligence. Bezplatná aplikaceGeske German Beauty Tech naskenuje pleť a pak zkontroluje pixely na obrázku a analyzuje pleť na základě šesti kritérií zdraví pleti: množství nečistot, mastná pleť, jemné linky, intenzita očních váčků, tmavé kruhy a textura. Pak aplikace nabídne postupy péče o pleť, navrhne doporučené přístroje a rozvrh péče, kterým se řídit. Aplikace je zdarma ke stažení na App Store a Google Play Store pro iPhone a Android. V nabídce jsou například sonický thermo čistící a masážní kartáč na pleť, přístroj na aplikaci obličejové masky, masážní váleček na obličej s mikrojehličkami, ultrazvuková špachtle a další. Kromě výsledků péče o pleť vás velmi příjemně překvapí také ceny přístrojů.

To nejlepší pro vaši vulvu: laserový paprsek a injekční stříkačka

elle.cz

Masážní vibrátor pro ni i pro něj

Masážní vibrátor Akuwand Next Gen je nejsilnější vibrační hračkou na trhu, která vydrží vibrovat až 2 hodiny vkuse. Na jedno nabití si tak můžete dopřát klidně orgastický maraton. Akuwand Next Gen je univerzální erotická pomůcka, která se využívá pro stimulaci ženy i muže. Intenzivně s ní promasírujete ztuhlá záda, uvolníte chodidla, stehna, stimulujete bradavky, klitoris i mužskou chloubu. Díky speciálním nástavcům se umí proměnit i ve vibrační mastubrátor pro muže. Nabídne vám 4 intenzity vibrací, díky kterým si můžete zvolit, jestli budete jen masírovat nebo se necháte potrápit BDSM orgasmy. Hranatá rukojeť hlavice Akuwand Next Gen se dobře drží, nevyklouzává z ruky, takže dobře posouží i při párových hrátkách v různých polohách a vždy díky ní například dosáhnete na klitoris. S celosilikonovým provedením je masážní přístroj vodotěsný, můžete si ho vzít i do vany. Pokud potřebujete vědět, jak dlouho vám bude trvat dosáhnout orgasmu, stačí se podívat na přehledný displej, na kterém uvidíte čas běžící od zapnutí. Rekord dosáhnutí orgasmu je s tímto přístrojem 10 vteřin. Předstihnete je?

Pevná postava, omlazení i lepší zdraví: Co všechno dokáže orgasmus

elle.cz

Luxusní sluchátka

Milujete hudbu nebo poslouchání podcastů a sluchátka pro vás představují malý únik do vlastního světa? Vaší pozornosti by neměla uniknout kabelová HighEnd sluchátka Meze s otevřenou konstrukcí. Jsou určená pro ty nejnáročnější posluchače a i když je Meze je relativně mladý výrobce sluchátek, dnes patří mezi uznávané producenty luxusních sluchátek s vlastním vývojovým týmem. Sluchátka Meze 109 PRO mají konstrukci, která kombinuje prvky ořechového dřeva, lehké slitiny a jemné syntetické kůže. Letos získala jednu z nejuznávanějších cen v oblasti audiotechniky, cenu EISA. Oceněný nebyl pouze jejich design, ale také zvuk s vysoce rozpoznatelnými detaily a jasnými kontrolovanými basy.

Hi-tech novinky, které musíte mít:

Zdroj: Oralb.cz, Geskebeauty.cz, Ruzovyslon.cz, Basys.cz