REKLAMA
REKLAMA

3 britské značky doplňků, které doporučuje Eva McMahon

Jestli jste někdy zavítali do Velké Británie a Londýna, asi víte, že je to módní Mekka, která vybízí k nákupům na každém rohu. Občas stačí jet metrem a některé stanice vás lákají obchody, kde se prodává luxusní kosmetika, dekor do domu či šperky. A je to ráj pro začínající firmy, jež chtějí prorazit na trh. Místo, které je plné možností, spotřebitelů a luxusních nákupních domů, otvírá značkám dveře k jednomu z nejlepších ekonomických trhů. A každá začínající firma sní o tom, že se jejich produkt začne prodávat alespoň v jednom z místních luxusních nákupních domů či online.

Toto jsou tři britské značky, které přišly na trh s řadou doplňků a dostávají se více a více na výsluní. Všechny tři jsou více a více žádané, přichází se skvělými nápady, pracují na rozmanitých projektech s influencery a také je uvidíte na světových hvězdách. 

Eva McMahon

Soru Jewellery 

Šperky Soru se objevily na trhu před šesti lety. Jsou inspirované Sicílií a zakladatelky jsou sestry, které mají v Itálii kořeny. Chtěly tedy promítnout lásku k tomuto ostrovu ve svých kolekcích. Dnes se těší obrovské popularitě, a přestože se jejich produkty donedávna prodávaly pouze v jednom luxusním nákupním centru, dnes už je najdete v Harrods, Selfridges, Fenwicku a Harvey Nichols. A to je určitě sen každé značky. 

Dalo by se říct, že je už pomalu pravidlem, pokud si vévodkyně Kate něco obleče, tak se produkt do pár minut vyprodá. A ta si jejich modely oblíbila a není jediná. Jejich krásné šperky uvidíte na řadě modelelek a influencerů včetně hvězd jako Negin Mirsalehi. Opravdu stojí za to je vyzkoušet. Jejich zpracování je nádherné. 

cara
Eva McMahon

Black & Brown

Značka Black & Brown byla založena maminkou Ninou a její dcerou Simi v roce 2000. Soustředí se zejména na tvorbu pásků a jde jim to výborně. Jejich produkty se vyrábí přímo v Británii, což už dnes málokterá firma dělá, a majitelky jsou na to hrdé. 

K výrobě používají kvalitní materiály a je to skutečně znát. Jejich pásky se v poslední době mnohokrát objevily na topmodelce Emily Ratajkowski, ale i na britských celebritách jako Holly Willoughby. Značka má za sebou také spolupráci s francouzskou influencerkou Audrey Leighton alias Frassy Audrey. Z jejich produktů cítíte kvalitu a lásku, s jakou jsou tvořené. V současné době se prodávají zejména online a to na Net-a-Porter a Luisa via Roma. 

cara
Eva McMahon

Strathberry

Značka Strathberry, která má hlavní sídlo v Edinburghu, vznikla v roce 2013 a za pár let se dostala na výsluní. Firma používá kůži zejmena ze Španělska a přišla na trh se specifickým zapínáním, které je její poznávací značkou. Soustředí se na elegantní linie, kvalitu, ruční práci a některé kusy se vyrábějí až dvacet hodin. 

I tato firma má za sebou spolupráci s mnoha influencery, a to například s Victorií Magrath alias In the Frow. Její návrhy se vyprodaly do pár dnů. Jejich kabelky nosí celebrity jako Heidi Klum či vévodkyně Meghan. Produkty Strathberry jsou k dostání například v Selfridges, Lane Crawford či Saks Fith Avenue. To je důkaz, že pomalu, ale jistě dobývají i americký trh. 

cara
eva
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA