Bella Hadid hvězdou kampaně Bulgari B.Zero1 Eyewear

Pro ni není nic nemožné. Odvaha, nezávislost a svoboda jsou její superhrdinské moci, díky nimž je vždy sama sebou. Bella Hadid - žena, jejíž magnetická přitažlivost a vrozená síla jsou jako z jiného vesmíru, je ambasadorkou nové kampaně  B.zero1 Eyewear značky Bvlgari, kterou s ní nafotil Ben Hassett.

Se svojí příslovečnou odvahou, nezávislostí a osobitým a nepřehlédnutelným stylem vysílá Bella svůj pronikavý pohled skrze skla nových modelů brýlí z kolekce Bvlgari B.zero1. Jako žena, která se nebojí bořit hranice, ztělesňuje ducha brýlí B.zero1 - jediné pravidlo je, že žádná pravidla nejsou napořád – a velkorysou podstatu značky Bvlgari.  

Ostré a avantgardní linie ikonického šperku Bvlgari se zde objevují ve zcela nové podobě. Architektonické tvary, výrazný design a kreativní dekonstrukce charakteristické spirály jsou společným jmenovatelem čtyř nových modelů brýlí, které se objevují v kampani – jako svého druhu mapa nejstylovějších a nejvýraznějších iterací B.zero1. Protože B.zero1 je odvaha, svoboda a nezávislost.

EBC promo