REKLAMA
REKLAMA

Bulgari oslavuje Serpenti Seduttori na londýnském týdnu módy

Jedním z vrcholů týdne, který je v britské metropoli zasvěcen módě a stylu, bylo předvedení kolekce Born to be Gold, v rámci níž se veřejnosti představily tři nejnovější modely hodinek Serpenti Seduttori — první v řadě, která debutovala na veletrhu Baselworld 2019. Byl to úžasný večer zasvěcený vzácnosti času, který vyvrcholil exkluzivním vystoupením držitelky hudební ceny BRIT Award Ellie Goulding.

První mezinárodní premiéra dámských hodinek Bulgari překonala veškerá očekávání a složila poctu „zlatým“ chvílím v životě každého z nás. A byly to právě tyto zlaté okamžiky, které posloužily jako inspirace kolekce Bulgari Serpenti Seduttori.  

CEO společnosti Bulgari Jean-Christophe Babin přivítal hvězdný zástup britských a mezinárodních celebrit, médií a influencerů. Mezi hosty nechyběli: Lily AldridgeLily James, Naomi ScottLaura HarrierLucy BoyntonCarey MulliganHikari Mori, Lady Kitty SpencerLady Amelia Windsor, Maya HawkeAnna ClevelandSabrina Elba, Julia Restoin-Roitfeld, Hiba Abouk, Emilia Schüle, Daniel Lismore

Večer začal koktejly, když se hosté shromáždili, aby sledovali odhalení nových modelů hodinek. Poté se přesunuli do prvního patra divadla RoundHouse a dopřáli si exkluzivní večeři s pokrmy inspirovanými „zlatým“ tématem celého večera. Po večeři se hosté mohli potěšit speciálním vystoupením Ellie Goulding, které předznamenalo celý večer tance na rytmy z mixpultu DJ Herona Prestona, který udržoval tanečníky v pohybu až do pozdních nočních hodin.

Díky špičkové úrovni a elektrizující energii je London Fashion Week dokonalým prostředím pro premiéru luxusních produktů. Pro Serpenti Seduttori to byla největší mezinárodní událost od veletrhu Baselworld - a divadelní budova RoundHouse byla pro tuto příležitost vynikajícím prostředím. Více než sto let staré bývalé vlakové depo bylo transformováno na pozoruhodný umělecký prostor pro divadlo. Ten se na tento večer oděl do zlatých akcentů tématu Born to be Gold a připomínal tak třpytivou městskou pouštní krajinu házející odlesky světla do tmy. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA