REKLAMA
REKLAMA

Národní muzeum ožilo nekonečným třpytem šperků Bulgari

Sbírky Národního muzea v Praze pro jeden večer rozšířily šperkařské skvosty značky Bulgari. Uskutečnila se zde totiž gala večeře s názvem The Joy of Colours spojená s představením jedinečných šperků této renomované značky. Všechny přítomné zaujaly neuvěřitelné kousky z kolekcí Color Treasures, Le Magnifiche, Fiorever s motivem kvítku, Monete, Giardini Italiani, Diva´s Dream a samozřejmě Serpenti s ikonickou podobiznou hada. 

Pompézní prostory Národního muzea rozkvetly při této příležitosti plejádou barev v duchu názvu této oslnivé akce. Nezapomenutelné bylo nasvícení čelního portálu a hra světel byla klíčová i ve vnitřním prostoru. Stylové dekorace daly vyniknout nekonečné kráse šperků značky Bulgari během originální přehlídky podtržené poutavou taneční show. 

Večer plný noblesy, vysokého šperkařského umění a úchvatné atmosféry si nenechali ujít hosté z řad VIP klientely z Nizozemska, Německa a České republiky, zástupci médií ani známé osobnosti. Mezi hosty jsme mohli spatřit princeznu Lilly zu Sayn Wittgenstein, oblíbenou herečku a ambasadorku značky Jitku Schneiderovou, módní návrhářku Taťánu Kovaříkovou s manželem Petrem Mlenským či stylový pár Moniku a Leoše Marešovi.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA