REKLAMA
REKLAMA

Co se stane, když „haute joaillerie“ potká „haute couture“?

Šikovné ruce mistrů klenotníků, kteří respektují tradiční umění a staré techniky se letos v Paříži potkali s těmi nejzručnějšími švadlenami světa, delikátními kilometry tylu a drahými kameny, které se nepoužívají jen k výrobě náhrdelníků a náušnic, ale i jako výšivky šatů. Haute joaillerie je stejně jako haute couture mimořádně prestižní záležitostí. A na letošním fashion weeku v Paříži se tyto dva světy střetly na jednom mole… Italská šperkařský dům Bulgari se spojil s libanonskou módní značkou Ashi Studio a společně představily dechberoucí show.

ashi

Díky ELLE budete mít jedinečnou šanci nahlédnout do backstage kolekce nazvané „Letters from Margaret“, jež inspiraci našla v kombinaci zdánlivě nezkombinovatelného – 50. a 90. let 20. století. Modelky tak na přehlídkovém mole divákům vyprávěly příběh dvou vyhlášených domů, které spojuje společná vášeň k umění, dokonalé zpracování a vizionářské nápady. 

Na přehlídce se prezentovaly nádherné šperky ze sbírek Bulgari High Jewelry a Heritage Collections jako třeba náhrdelník s vícebarevnými safíry a diamanty, který vznikl v roce 2005. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA